Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kell neki a mellem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell neki a mellem?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés fiúkhoz szól akik 17-27 év között vannak, de más is írjon nyugodtan. Szóval az a szitu, hogy a barátom (22) kb minden csóknál és szexnél vagy simogatja, vagy fogdossa a mellei, (szexnél az egyik keze kb mindig ott van) Ezzel nincs baj, én élvezem, de amikor hazajövök csak megsimogatja őket, ad egy puszit és megy a dolgára, nem értem miért csinálja, ő azt mondta, hogy szereti simogatni, meg jó érzés neki. Nem én vagyok neki az első barátnője és ő nekem se az első. Engem nem kifejezetten zavar, inkább csak furcsa, meg ugye ettől eléggé betudok indulni, szóval nem mindig jön jól. Fiúk! Ennek nálatok van valmi oka, vagy tényleg csak jól esik?


20/l



júl. 30. 10:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Én nem fiú vagyok de nekem ebből az jön le hogy csak a tested kell neki...
júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
15%
Mert új neki ez hogy van nője.
júl. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
csak jól esik, ill. valaki jobban szereti a cicit, mint a popsit, így nem popón markol/csap, hanem cicin simogat :P
júl. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Persze, hogy van oka. Szépnek és szexinek, izgatónak tartjuk a női ciciket ezért szeretjük fogdosni, szopni, játszani vele. Mondjuk erre azért nem lehetett nehéz rájönni.
júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
83%

"ekem ebből az jön le hogy csak a tested kell neki..."


Ebből mégis hogy jött le neked, hogy csak a teste kell? Édes istenem...

júl. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Párom is szereti fogdosni, fenék párti is. Sokan ilyenek. A férfiak erre (külsőre) indulnak be leginkább. Engem nem zavar, hogy fogdos, néha szemtelen módon. Ilyen köztünk a játszadozás.
júl. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
Én alpárinak tartottam, mikor az egyik exem állandóan random letaperolt. Mint valami kanos tinifiú aki nem ismeri a határokat. A mostani párom szerencsére nem ilyen, ez persze nem jelenti azt, hogy ne kívánná minden porcikámat, csak ő tud viselkedni.
júl. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom szép melleid vannak és a párod is szeret, ezért kíván.

Én személy szerint örülnék neki, lévén sajnos én pont az ellenkezőjét tapasztaltam, mivel a normától merőben eltérő mellekkel "áldott" meg a sors.

Az én cicimet sokszor csak akkor fogta meg a volt párom, ha nyomatékosan rátettem a kezét. Magától nem igazán foglalkozott vele, legfeljebb csak úgy ímmel-ámmal, nyilván nem tetszett neki. Azóta meg nem is nagyon merek ismerkedni, mert kicsi rá az esély, hogy olyasvalakit találjak, aki bolondulni fog értük. A műtéttől meg tartok.

Lényeg, ami lényeg, ha kívánnak téged, az egy nagyon felemelő dolog, ennek híján nem is érdemes benne maradni egy párkapcsolatban, mert hosszú távon lerombolja az ember önbizalmát.

júl. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetes dolog innen is látszik ,hogy oda van érted majd akkor lesz gond ha már abba hagyja mert akkor félre kenőcsöl
júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is imádja fogdosni a mellemet, ő azt mondja azért, mert jó puha, kellemes érzés és megnyugtatja. Na meg persze be is indul tőle, de ha nincs semmi, akkor is szereti puszilgatni vagy simizni. Szerintem örülj neki, ez csak jót jelent:)
júl. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!