Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mièrt nem durrant be a mellem?...

Mièrt nem durrant be a mellem?Màsnàl is volt így?34hetes kismama

Figyelt kérdés
2.babàval vagyok terhes,anno bedurrantak,megnőttek a melleim.Most semmi.Van köze,hogy sokàig cicizett az első gyerek?Vagy szülès utàn fog a mellem megvàltozni?
2023. jan. 21. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose durrant be, se szülés előtt, se utána. 2 gyerekem van.
2023. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Én is második babám várom . Ugyanígy jártam mint Te. 36. hétben vagyunk. Remélem tudok majd szoptatni😰
2023. jan. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem durrant be úgy igazán, 10 hónapja szültem, ugyanennyi ideje szoptatom a kisfiamat minden gond nélkül.
2023. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Èn is ettől tartok,kíváncsi leszek.Bízom benne,hogy nincs összefüggès ès a picit is fogom tudni szoptatni.🙏❤
2023. jan. 21. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Szülés utáni 5. Nap durrant be az első gyerekkel.


2,5 èves koràig szoptattam.

Tàpszert sosem kapott.

2023. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%

Nekem bedurrant iszonyú korán, szülés előtt egy hónappal folyt. Szülés után tiszta gyulladt volt, alig tudtam kimasszírozni. Ennek ellenére az első gyerek tápszeres lett, annyira sok értelme volt.


Most második terhesség, az első tünet volt a bimbó fájdalom és a két méternyi növekedés, plusz a csorgás. Amilyen szerencsés leszek, megint a kukának fogok fejni.

2023. jan. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem 17 hetes terhesen már folyt a tejem időnként, de sosem feszült szülés utánig. Aztán szülés után pár nappal majd kipukkadt. Már nem szoptatok és még mindig van tejem, úgyhogy szerintem nem ettől függ, hogy tudsz - e szoptatni.
2023. jan. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van elő tejem, nem sok de van. A mellem nekem se durrant be igaz nőtt, de nem az a kemény most sem. 34hetes vagyok.
2023. jan. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elsőnél szülés után 3 nappal durrant be (2,5 éves korig szoptattam). Másodikat egy hete szültem, nem éreztem azt a bedurranást, mint régen, de van tejem és szépen eszik a kicsi.
2023. jan. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!