Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől/miért lóg ennyire a mellem?

Mitől/miért lóg ennyire a mellem?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok,viszonylag nagyok a melleim,és nagyon le is lógnak. Csíkok is vannak rajta, és konkrétan úgy néz ki mint két db fonnyadt szilva :( Hogyan lehetne formásítani egy kicsit?
2016. máj. 8. 01:35
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Sok mindent nem lehet tenni, a hízás valamennyire segíthet, illetve a mellizom-erősítés valamennyire meg tudja emelni, de igazából nem lehet látványos eredményt elérni semmilyen módszerrel a mellplasztikán kívül.
2016. máj. 8. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! A mellplasztikát inkább kihagyom:)
2016. máj. 8. 03:38
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Nem kell bele szilikont rakatni, nem lesz csúnya, az a lényeg, hogy szebb legyen, jobban érezd magad.
2016. máj. 8. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem lehet csak önképzavar? Megnézhetjük?
2016. máj. 8. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
A nagy mell persze, hogy lóg. Gravitációnak hívják az okát :D Nem sok olyan természetes nagy mell van, ami úgy áll az ember mellkasán, mint egy gumilabda.
2016. máj. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Konkrétan nincs olyan nagy mell, ami úgy állna, mint a szilikon, vagy a 75A-s mell (gondolom ezekre gondolsz nem lógós mell alatt). Előző írta a megfejtést, gravitációnak hívják az okát, a striák meg a bőr megnyúlása miatt alakultak ki, azok sem fognak eltűnni. De hidd el, ez senkit nem érdekel, nem lesz ettő ronda valakinek a melle. 17 évesen valószínűleg azért érzed mindezt szégyennek, mert a kortársaidnak kis(ebb) mellük van, és te kilógsz a sorból (velem már 11 évesen is ez volt, tudom miről beszélek).
2016. máj. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb 14 evesen hirtelen megnőtt és rögtön lógott is sajnos,pedig mindent megtettem,h ne. Kell egy pár jó melltartó,és akkor legalább ruhában szuperül fog állni. Ez van. A nagyságnak ára van :D amúgy kevés pasit zavart az életem során.
2016. máj. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!