Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fura ez mindenkinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fura ez mindenkinek illetve miért nem képesek elhinni az emberek? F27

Figyelt kérdés
Akárkivel beszélgetek legyen az ismerős, haver vagy hasonló személy, ha szóba jön a kérdés miszerint hány barátnője volt az embernek illetve melyikkel milyen volt a szex amire őszintén válaszolom, hogy egyikbe se volt részem akkor rögtön elkezdenek furán nézni, mellé pedig hitetlenkednek és szerintük nem mondok igazat mert ilyen nem létezik. Ha őszinte az ember akkor azt hiszik hogy hazudik de ha az ellenkezőjét mondanám akkor meg elhinnék vagy mi? Nem tudom miért nem lehet felfogni, hogy vannak személyek akiknek későn adatik meg a lehetőség bizonyos dolgokra. Az ilyet is lehetne normálisan kezelni de helyette jobb egy fertőként kezelni legalábbis sokan így kezelik.

júl. 30. 06:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
68%

Mert, aki közel 30 évesen nem tudott kialakítni kapcsolatot ott gond van.

Kommunikációs képességektől egészen a hormonokig.


Jómagam is ütköztem szűzekbe 26-32 év közötti pasikban. Randik alatt ki is jöttek a hiányosságaik, amik pedig kellenek a jó párkapcsolathoz.


Kommunikáció főleg, szociális képességek, odafigyelés, emberismeret, pszichológiai dolgok stb.

aug. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
#21 Én 20+ voltam amikor lett baràtnőm és most màr tudom h amiatt mert valóban kattos vagyok,pedig kìvülről nézve azt mondjàk bàrmilyen nőt megkaphatnék egészen addig ameddig meg nem szólalok vagyis nem szólalok meg mert kicsi az önbizalmam nen tudok kommunikàlni, a vicceimet sem érti senki. Ez van 🤷 Valakinek egyedül is kell lennie nem?
aug. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

En azert vagyok 46 evesen szuz mert gyerekkorom ota utalok emberek kozott lenni

Persze szexvagyaim vannak de fsz veressel csillapitom oket

Meg meg is szoktam hogy magamnak csinalom

Nem akarom hogy barki hozzamerjen

Reggebben (20-23 evesen) voltak szanalmas ismerkedesi probalkozasaim lanyokkal, de leszartak, aztan mar enis beleszartam az egeszbe

aug. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!