Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fura ez mindenkinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fura ez mindenkinek illetve miért nem képesek elhinni az emberek? F27

Figyelt kérdés
Akárkivel beszélgetek legyen az ismerős, haver vagy hasonló személy, ha szóba jön a kérdés miszerint hány barátnője volt az embernek illetve melyikkel milyen volt a szex amire őszintén válaszolom, hogy egyikbe se volt részem akkor rögtön elkezdenek furán nézni, mellé pedig hitetlenkednek és szerintük nem mondok igazat mert ilyen nem létezik. Ha őszinte az ember akkor azt hiszik hogy hazudik de ha az ellenkezőjét mondanám akkor meg elhinnék vagy mi? Nem tudom miért nem lehet felfogni, hogy vannak személyek akiknek későn adatik meg a lehetőség bizonyos dolgokra. Az ilyet is lehetne normálisan kezelni de helyette jobb egy fertőként kezelni legalábbis sokan így kezelik.

júl. 30. 06:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Truth or dare*

Nem tudom miért javította az autocorrect :D

júl. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
5. Igen😊
júl. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha nekem ilyen barati tarsaságom lenne ongyilkos lennék
júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
55%
#13 Miért?
júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
27%
Mert nem akarom hogy az akaratom ellenére a hátam mogott szervezkedjenek
júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
63%

Csak jót akartunk, és jól is sült el a dolog (a szó szoros értelmében:D)

És a barátunk azóta is hálás érte, hogy feloldottuk benne a gátlásokat. Azóta már egy gátlástalan b@szógép lett belőle :D

júl. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
35 éves szűz vagyok, nincs velem semmi baj az önbizalomhiányomon kívül
aug. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
Egyszerűen nem tudják milyen az amikor valaki senkinek sem kell. Ők nem ezt tapasztalták, így el sem tudják képzelni.
aug. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
37%
Rondának csak kellessz
aug. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%
19 tévedés ugyanúgy ahogy a ronda pasinak is a Palvin Barbi kell a ronda nőknek is a legszebb pasi
aug. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!