Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fura ez mindenkinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fura ez mindenkinek illetve miért nem képesek elhinni az emberek? F27

Figyelt kérdés
Akárkivel beszélgetek legyen az ismerős, haver vagy hasonló személy, ha szóba jön a kérdés miszerint hány barátnője volt az embernek illetve melyikkel milyen volt a szex amire őszintén válaszolom, hogy egyikbe se volt részem akkor rögtön elkezdenek furán nézni, mellé pedig hitetlenkednek és szerintük nem mondok igazat mert ilyen nem létezik. Ha őszinte az ember akkor azt hiszik hogy hazudik de ha az ellenkezőjét mondanám akkor meg elhinnék vagy mi? Nem tudom miért nem lehet felfogni, hogy vannak személyek akiknek későn adatik meg a lehetőség bizonyos dolgokra. Az ilyet is lehetne normálisan kezelni de helyette jobb egy fertőként kezelni legalábbis sokan így kezelik.

júl. 30. 06:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Azért mert közel vagy a 30hoz és aki nem aszexuális, ami viszonylag ritka, max 20 év körül már volt része párkapcsolatban és nem szűz.

Engem is meglepett mikor anno a férjemmel összejöttünk, és mondta hogy neki még nem volt kapcsolata, és szexuális tapasztalata sem. Pedig csak alig volt 21 éves. Egyszerűen meglepődtem, mert helyes, magas , okos, kedves, aranyos pasi, és furcsálltam, hogy még nincs semmi tapasztalata ilyen téren.

Tudod, ha kilógsz az átlagból, akkor bizony vagy hitetlenkedni fog a többség, vagy egyszerűen kirekesztenek. Ilyenek az emberek.

júl. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Próbàld ki ugyanezt mondjuk a vezetéssel. Benyőgöd hogy te mindenhova busszal jàrsz és nem vezetsz ill nem is akarsz soha vezetni màr akkor hülyén néznek,mert ma màr tök alap h mindenkinek van jogsija.
júl. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%
Ne foglalkozz ki mit mond, mert azzal többnyire nem jutsz sehova. Az emberek, többsége kivetíti a frusztráltságát másra. Arra fordítsd az energiád, hogy ezen változtass, ha neked is ez a célod. Nem mondom hogy még "időben vagy. De nem is csúsztál még le mindenről. Vagy is itt az ideje hogy igazán odatedd magad. Mindenkinek van esélye, csak fel kell ismerni és élni a helyzettel.
júl. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
49%
Nekem 40 eseven se volt soha senki, de en mindig hazudok valamit, nem akarom hogy baszogassanak
júl. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%
#1 végül azért gondolom behoztàtok a lemaradàst 😃
júl. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
30%
Emberek kategóriában már megkérdezted többször is. Ott is mindenki megmondta, hogy frusztrált vagy és mentálisan sérült vagy. Te meg ezt nem látod be és megmagyarázod, hogy a nők és a világ a hibás és nem te.
júl. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

#6

Te szerintem nagyon keversz engem valakivel mivel a kérdéseim nagy egyik részét a szexualitás, másik részét pedig a felnőtt párkapcsolatok részbe írom. Talán hasonlítunk az illetővel de nem ugyanazok vagyunk.

júl. 30. 10:47
 8/23 anonim ***** válasza:
63%

Azért mert van egy normális életvonal. Hogy kb mikor mit csinálunk. És a szex ezen kb a 16-18 max 20 éves kortól benne van. Szóval ha neked 27 évesen sincs akkor az azt jelenti hogy valami nem normális veled. Ezt az emberek nehezebben hiszik el.

Ha az emberek 90%-a csinál valamit te pedig nem akkor az fura és "hihetetlen". A szex az egyik legalapvetőbb dolog, a szocializálódas része.

Az a baj hogy ezt a részt te már buktad...

júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
46%
Inkább hazudj valami mert a végén még elvisznek k***vázni
júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
69%

#9 Volt egy ilyen barátunk a társaságban, és sokan már azt hittük róla, hogy meleg.

Aztán az egyikünk kitalálta, hogy akikkel hármasban vagy négyesben szoktunk szexelni, abba kellene egyszer bevonni, de előtte egy kicsit leitatni vagy valami light-os tudatmódosítóval bedrogozni.

A pia lett a befutó, és egy hétvégi bulin dare or truth-ot játszottunk, és szándékosan a szex irányba vittünk el mindent.

És amikor már látta élőben, hogy senki sem szégyelli mások előtt szexelni, akkor megtört a jég, és átesett a "tűzkeresztségen".

Azóta is a legjobb baráti társaság vagyunk, és nagyon sokszor emlegetjük egymás között, hogyan segítettünk a szűztelenítésében :D

júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!