Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idén töltöm a 20-at, még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fapato2 kérdése:

Idén töltöm a 20-at, még nem voltam nővel, érdemes lenne prostihoz mennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén töltöm a 20-at és még mindig nem voltam nővel, barátnőm még nem volt, nem találtam olyat akivel ehhez eléggé "egybe lettünk" volna, bulikon és ezekhez hasonló alkalmakon, amikor sorra kerülhetett volna a dolog ráparáztam, szorongtam és meggondoltam magam. Nem teljesen gondolom úgy, hogy balfasz vagyok, mert lepődtek már meg, hogy lehetek szűz, mivel jó szociális készségeim vannak és egy extrovertált ember vagyok, nem nézek ki olyan rosszul, a nőktöl sem tartok, a para mindig ott kezdődik, amikor egy smárolásnál tovább menne a téma. Sokan azt mondták, hogy "jön majd az igazi, meg eljön az ideje", dehát mikor? Úgy érzem elvagyok késve.


Szerintetek érdemes lenne elmennem kurvázni, hogy megtörténjen az első és utána stressz nélkül lazán bele tudjak menni az ilyesmi szituációkba? Ha esetleg igen valaki letudná írni részletesen mi a legjobb és legbiztonságosabb módja ennek?



júl. 28. 17:53
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem vagy elkésve, és nem érdemes prostihoz menni.
júl. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
37%

Nem változtat semmin. Attól egy valódi lánnyal ugyanúgy nem fogsz tudni kommunikálni vagy próbálkozni. Max nagyon drágán élvezel egyet és kis szerencsével össze szedsz valami fertőzést.

A csajozás legvége, úgymond legkisebb része a szex. A sztori hogy hogy jutsz el odáig. Hogy jutsz be az agyán keresztül a bugyijába. Ezt ezer prosti menet után se fogod tudni megtanulni

júl. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
46%

#12.


Akkor arra mi a magyarázat, hogy én 19 éves koromra 4. lányt utasítottam vissza aki ismerkedni akart volna velem, 20 éves koromra meg már 3 lánnyal is szexeltem, miután 19. életévem utolsó napjain elvesztettem a szüzességem egy prostiva?

júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Én anya nélkül nőttem fel, apámnak sem igen volt párja, az meg bántalmazó kapcsolat volt.


Még a tanárnőktől is féltem, annyira nem volt tapasztalatom nőkkel…


Apán pedig sokféle képpel tett arról, hogy ne legyen önbizalmam…


Igenis nekem maga a szex gondolata (is) okozott szorongást és nem tudtam elképzelni, hogy velem tud szexelni egy nő… Próbáltam elképzelni és nem ment.


Amikor egyszer óvszert vettem, de csak azért hogy felpróbáljam a szobámban egyedül, s a DM-ben pont egy fiatal nő volt az eladó, már ettől majdnem elájultam… Szószerint forgott velem a világ és elszédültem, a hangom is elment.


Egyszer 10.-ben két lány oda jött hozzám, hogy “szia, van barátnőd? Ha nincs, akkor ott van a túloldalon az a lány, szívesen járna veled” és egy egészen csinos lányra mutattak. Én nem tudtam válaszolni és szó nélkül elsiettem.


A prostihoz is úgy tudtam csak elmenni, hogy nagyon előtte hetekig nem maszturbáltam, hogy ki legyek éhezve… (ez ma már nem is működne mert nincs akkora libidóm mint 19 évesen)


Amikor beengedett a fizetős lány és fizettem, meg letudtuk ezeket a köröket, akart volna velem zuhanyozni de elutasítottam, még ott is ki akartam volna bújni a szex alól, szóval egyedül zuhanyoztam és a zuhanyzás után ott várt a szobában és amikor levettem a törölközőt magamról, előre mondtam hogyha gondolja akkor felőlem az orál is mehet gumival, ha nincs hozzám gusztusa, vagy el is küldhet nem kérem vissza a pénzt… Kész voltam arra, hogy azonnal távoznom kell.


De ehelyett mindenben maximálisan oda tette magát és Ő irányított, elég határozottan.

Olyan szinten felszabadultam, hogy az sokkal durvább volt mint egy orgazmus, hihetetlen nagy teher szűnt meg a vállamon…


Rögtön hazafelé a villamoson már szemeztem minden lánnyal… Valószínűleg hülyének néztek, de nem is ez a lényeg, hanem hogy meg mertem tenni.


Szóval nagyon megváltoztatott, hogy már nem voltam szűz.


Szerintem ha halasztgattam volna, 1-2 évre rá beletörődtem volna hogy én egy incel vagyok és nem lett volna merszem még csak prostihoz sem menni.

júl. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
14: nagyon jó sztori. Sokan képtelenek elhinni, hogy van ilyen. Nekem is volt, bár én már nem voltam szűz, de nagyon sokat sokat dobott az önbizalmamon 1-2 fizetős lány. Ki lehet fogni tök normálisakat és kedveseket is.
júl. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%
Én 23 éves koromig vàrtam és lett barátnőm és àldom az eget hogy nem mentem el. Annak a kapcsolatnak vége lett és utàna meglátogattam 1-2 lànyt de közel sem olyan mint egy barátnővel. Kb tényleg csak arra jó hogy megszabadulj a tehertől és örülsz h a farkad volt punciban. Utàna ugyanúgy sirànkozol hogy nem kellesz a nőknek aki szexelt veled az is pénzért.
júl. 30. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

#13 nem tudom. Ha neked ez volt a gátlásod, és ez segített akkor tök jó, bár nem értem.

A prosti pénzért csinálja, bárkivel. Nulla érzelem nulla befektetett energia, nulla küzdés.

Kb mintha azért tudnád megcsinálni a jogsit mert előtte beültél egy taxiba...

De az emberi agy fura dolog.

Én nem tartom túl "romantikus" dolognak prostival elvesziteni, de lehet a kérdezőnek is csak ennyi kellene hogy átbillenjen...

Sose lehet tudni

júl. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj. Levenné rólad a parát. És valóban olyat keress aki 30-35+os korban. Türelmesebbek, nem fognak kinevetni ha bénázol.
aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

#12


OP-nek pont az a baja hogy eljut a bugyiig de ott beparázik. Ezen pont hogy tud segíteni egy rosszlány.

aug. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
74%

#19 ha ez a baja, akkor lelke rajta. Csak ha a valaki tini korban eljut a bugyiig akkor ott nem sok mindent tud elrontani.

De ha valaki a szüzességét egy urvának akarja adni hát lelke rajta. Én inkább annak a lánynak adnám aki lát bennem annyit pozitívumot hogy lefeküdjön velem

aug. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!