Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idén töltöm a 20-at, még nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fapato2 kérdése:

Idén töltöm a 20-at, még nem voltam nővel, érdemes lenne prostihoz mennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén töltöm a 20-at és még mindig nem voltam nővel, barátnőm még nem volt, nem találtam olyat akivel ehhez eléggé "egybe lettünk" volna, bulikon és ezekhez hasonló alkalmakon, amikor sorra kerülhetett volna a dolog ráparáztam, szorongtam és meggondoltam magam. Nem teljesen gondolom úgy, hogy balfasz vagyok, mert lepődtek már meg, hogy lehetek szűz, mivel jó szociális készségeim vannak és egy extrovertált ember vagyok, nem nézek ki olyan rosszul, a nőktöl sem tartok, a para mindig ott kezdődik, amikor egy smárolásnál tovább menne a téma. Sokan azt mondták, hogy "jön majd az igazi, meg eljön az ideje", dehát mikor? Úgy érzem elvagyok késve.


Szerintetek érdemes lenne elmennem kurvázni, hogy megtörténjen az első és utána stressz nélkül lazán bele tudjak menni az ilyesmi szituációkba? Ha esetleg igen valaki letudná írni részletesen mi a legjobb és legbiztonságosabb módja ennek?



júl. 28. 17:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
43%
Igen.
júl. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
42%
Én nem mennék és nem is mentem.
júl. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
Igen. Kiválasztod, felhívod, odamész. Én a helyedben nem a legfiatalabbakból válogatnék.
júl. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
83%

Én a helyedben várnék 5 évet a prostizással. Lehet lesz közben barátnőd. Nekem 22 évesen lett először barátnőm, igy legalább nem prostival lett az első élményem hanem olyannal aki vonzodott hozzám.

25 év felett azt mondom hogy szinte mindegy és 30 már tényleg nem érdemes mire várni ha az ember szexelni akar.

De 20 évesen azért ne pánikolj ezen, elvégre még csak 2 éve vagy nagykorú

júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
46%
Én 19 évesen mentem, mert tudtam hogy így is gátlásos vagyok, de még várok is mondjuk 25 éves koromig már a prostihoz sem lett volna bátorságom, mert már a meglévő sok dolog mellett azon is kell majd szégyenkezni hogy 25 éves szűz vagyok.
júl. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
71%

Idegen helyen, idegen nővel, időre szexelni, ráadásul még 40-50 ezret ott is kell hagynod. És benne van a pakliban, hogy beszól vagy az órát nézegeti. Vagy simán csak nem lesz szimpi.

Én inkább mennék fesztiválozni. Pár éve még a tolókocsis havert is leszopták a szigeten.

júl. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
55%
Nem hinném, hogy a szexualitáshoz való viszonyodat prostizással kellene megalapoznod, pláne 19 évesen, de ez a gyk, itt erre fognak ösztökélni az incelek.
júl. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%
Én nem bántam meg, hogy sok prostival voltam régen. Volt jobb, volt rosszabb, meg nagyon gáz is, de akkor sem.
júl. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
18%
Így nem is lesz soha barátnőd
júl. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
73%
Én 20 éves koromig csak képen és tv-ben láttam meztelen csajt. Aztán meg ismertem a feleségem. Nem bántam meg. 41f
júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!