Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes lenne, prostihoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne, prostihoz elmenni szűztelenítésre ,ha 27 évesen szűz vagyok?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok, és szűz, férfi vagyok természetesen. Szó szerint levegőnek néznek a nők, baráti társaságom van, de a csajokkal elhaverkodok ,de levegőnek néznek.
jún. 5. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Próbálj vàltoztatni és ha úgysem megy akkor meg lehet próbálni a prostit hàtha ad egy löketet.
jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Érdemes,önbizalmat ad a továbbiakban az ha lefeküdtél már egy nővel.
jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

A szűz stàtusz nem azért ciki mert még nem dugtad bele a péniszed egy nő vaginàjàba, hanem azért mert még magad miatt nem kellettél senkinek annyira hogy intim kapcsolatot létesítsen veled.


Aki ezt kivàsàrolja, tegye azt prostinàl vagy kitartós kapcsolaton keresztül, az csak az élménnyel több mint aki szűz. Nem magàért szeretik, nem magàért adjàk oda neki ezt az intim bizalmi élményt. Annyit is ér.


Ha szexuàlisan vonz a dolog, dugnàl egy nagyot csak hogy jól érezd magad, akkor hajrà. Gondolj rà úgy mint egy bàrmi màsik élményre. Úgy megéri.

Viszont ha valami folytàn azt vàrod, hogy az önképed és szexuàlis tàrsadalmi stàtuszod vàltozzon tőle, akkor annyit ér mint a piacon vett diploma. Elmondhatod hogy megtörtént, de tartalmilag üres.

jún. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Jól mondja az utolsó, de amúgy lehet ad önbizalmat.

De a tényen nem változtat, hogy magad miatt még mindig nem fogsz kelleni egy nőnek annyira, hogy érdemesnek tartson arra, hogy a genetikai kódját össze akarja keverni veled, hogy egy kisbabát csináljon. Tudom nem azért akar szexelni, de tudat alatt ez van. A párkeresés egy tudatalatti dolog, a nő jó minőségű megtestesült genetikai kódokat keres, a megfelelő genetika pedig szimmetriában az emeberi szemnek kellemes élményben ölt testet.

jún. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Egy fizetős lány csak rombolni fogja az önbizalmad. Nekem sosem volt problémám nők terén, volt amikor 3 szexkapcsolatom volt párhuzamosan, és tartós is volt már több. 1-2 hétnél szex nélkül életemben nem voltam tovább 15 éves korom óta.


Kíváncsiságból kipróbáltam a prostizást is, kell hozzá gyomor. Én csak arra tudtam gondolni, hogy előttem aznap lehet megrakták még 5-en, illetve a fertőzésekre. (Persze az óvszer alap, de akkor is)

Ha valaki kérte, hogy nyalni szeretnék-e vagy próbált megcsókolni, hiába volt 10/10-es csaj, elkapott a hányinger.



4x voltam 3 év alatt prostinàl, van ahol fel se állt (nincs erekciós problémám, de képen más, mint élőben) Van amikor csúnya a foga, vagy szaga van, vagy kiesik a kapa a szájából, mert nulla az intelligencia szint, stb. Nem részletezem tovàbb.


Ha bemész, mosolyognak, próbálnak aranyosak lenni, de ahogy adod a pénzt, minél előbb túl akarnak lenni rajtad. Ha esetleg elmész 3 perc alatt akkor sokaknál annyi volt, hiába van kifizetve az egy óra.


Nem lebeszélni akarlak, próbáld meg, de hagyd otthon a gyomrod, és ne szégyenlősködj, ne szerénykedj.


(Másrészt, szerelmesnek lenni, összebújni, csókolózni, stb. ezerszer jobb dolog, még a szexnél is jobb. A szex az csak 5-10-15 perc, ahogy ürítesz, elszáll az érzés azonnal)

Javasolom, hogy inkább ismerkedj, picit add lejjebb az igényeket. Ne a külsőre menj, hanem a belsőre. Ha valaki nyit feléd, úgyis érezni fogod, beszélgess kendőzetlenül mindenkivel, ha elmész társaságba.


Akit meg tudsz nevettetni, azt meg is tudod rakni. Sok sikert!

jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

Úgyse fog elmenni, mert még a prostihoz is töketlen és lúzer vagy. Ezzel a kérdéssel is csak szánalomért könyörögsz, hogy hátha megsajnál valaki és majd szívességből dugnak veled. Na, ez az ami sosem fog megtörnni.

Még ha valami csoda folytán el is mennél egy qurvához, ott is jó eséllyel fél perc alatt ellövöd a patront, de ugyanúgy ki kell fizetni a tarifát. Mi változna másnap? Semmi, ugyanúgy fo snál odamenni a csajokhoz, ugynaúgy nem tudnál vonzalmat kelteni, de még csak azt sem, hogy észre vegyenek.

jún. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
#6 Ez amúgy igaz. Én bár voltam prostinál illetve kapcsolat is összejött nem mondanám magamat egy nagy csajozógépnek inkàbb csak szerencsém volt. Ha most kellene csajoznom ugyanúgy fsnék leszólìtani bárkit is mert nem tanultam meg nincs rutinom.
jún. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!