Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha még 31 évesen is szűz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még 31 évesen is szűz vagyok, akkor érdemes lenne prostihoz folyamodni?

Figyelt kérdés
Sajnos semmi nincs bennem ami vonzaná a nőket. Se jó külső, se pénz, se jó személyiség. Visszahúzódó vagyok és szorongós is. Nem gondolom hogy nekem már valaha lesz barátnőm. Szórakozóhelyre pl el se merek menni mert szorongok ilyen helyeken nagyon. Társkereső próbáltam de szerintem az is lehetetlen küldetés. Érdemes lenne most már prostihoz menni? Nem akarok 50 évesen is szűz lenni ha véletlenül megélem. Oké sose lesz normális párkapcsolat ez már biztos, de legalább ne szűzen haljak meg. Nem tudom prostinàl mennyire szoronganék de nem derül ki ha az ember nem próbálja meg. Nektek beválnak a prostik és nem szoktak átverni? Minden érdekel velük kapcsolatban.

2023. aug. 9. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen szerintem válassz ki egy nívósabb, idősebb prostit és beszéld meg vele a helyzetedet. Ne izgulj, volt már nagyon sok hasonló kuncsaftja, tudni fogja hogy kell kezelni téged.


Sok szerencsét!

2023. aug. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szorongós típus vagyok és én is prostival vesztettem el. Az első az jó szar volt amúgy de aztán a továbbiakban már nem stresszeltem rá annyira és jobb lett.
2023. aug. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De akkor nem vernek át? Tudom vannak értékelések, de lehet hogy magának kreálja vagy ismerősök írják neki. Nem lehet?
2023. aug. 9. 15:48
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az átverés lehetősége mindig benne van ha ismeretlen csajhoz mégy. Sok a kamu értékelés is. A tanulópénzt meg kell fizetni de összességében még mindig jobban megéri mint a végtelenségig vágyakozni hiába,becsavarodni és szűzen megdögleni.
2023. aug. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akinek jó sok értékelése van , annál már kisebb az valószínűsége.
2023. aug. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy 1-1,5 órára, és ha nem akarsz baszni, akkor csak szopást kérsz, meg hogy hadd tapizhasd. Olyanhoz menj, akit megcsókolhatsz, stb. Fél órára ne menj, mert lehet, hogy elsülsz!!
2023. aug. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%

Menj. De akkor tényleg menj és ne csak sajnaltasd magad

Mert a legtöbb ezt csinálja

Amúgy néha gazabb kinézetű pasik is kapnak átlagnál jobb not ha jo a dumajuk

Ez nem Urban legend, ez van

2023. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Amiket leírtál kb rám is igazak, csak nő vagyok és 10 évvel fiatalabb. Ha van kedved beszélgetni, írj.
2023. aug. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Azóta történt valami? Voltál prostinál? Mi a helyzet az ügyben?


32F, szűz

aug. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!