Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg fokom szokni vagy mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fokom szokni vagy mindig fajni fog az alhasam egyuttlet utan?

Figyelt kérdés
Mindig miutan egyutt vagyunk az uj parommal faj az alhasam. Nagy merete van meg kemenyen szeretjuk ugyhogy gondolom ez az oka. Meg fogom ezt szokni vagy ovatosabbnak kene lenni mindenkepp?

júl. 28. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Cseréld le egy kisfarkú gyorstüzelőre. Vele nem fog fájni! 🤣
júl. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Idő kérdése, élvezd ki 👍
júl. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor fáj utánna az alhasan ha feszült vagyok, próbálj meg a lehető legjobban ellazulni, és jó lesz😊

26l

júl. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nekem néha volt csak ilyen, nagyon intenzív orgazmus után. Az ilyenkor felszabaduló oxitocin méhösszehúzódást generál, attól van. Pár perc alatt el kell múljon.
júl. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4, nekem nem mulik el, utana meg par orat biztosan faj:/
júl. 28. 17:01
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem probalj meg közben kicsit jobban ellazulni és kérd meg a párodat hogy kicsit lassabb tempoban ..

Nekem is sokaszor fájt régen együtlet utan de nekem kiderült hogy sajnos volt egy női bajom ami néha fel fel lángolt.

De már hál istennek az is megszünt és parommal ahogy finomabban vagyunk együtt nem érzem utána :)

júl. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az kicsit sem normális ha fáj utána, pláne ha ilyen sokáig.


Esetleg próbáljátok meg finomabban csinálni, vagy jobban tágulni előtte (előjáték, vagy olyan pózokkal kezdeni, ahol kevésbé terhel meg a dolog téged). Ha úgy sem múlik el a probléma, akkor tényleg fordulj orvoshoz.

júl. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!