Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rendbe van a hazassagi eletunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendbe van a hazassagi eletunk,de szeretnem kicsit feldobni,hogy tovabb tartson az egyuttlet. Gondoltam kek tabi majd elnyujtaná kicsit es nem lesz vege miutan eldurran a patron. Meddig van ezeknek kemenyíto hatasa?

Figyelt kérdés

Nem allando hasznalatra gondolok,csak neha neha.

Amugy nicsn ilyen jellegu bajom,minden rendesen mukodik ahogy kell.

Hozza lehet am. szokni? Na majd irjon aki hasznalta es elegedett volt.


jan. 17. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha csak színesíteni akarod akkor a kamagrát válaszd ne a kék tabit . Minden szempontból jobb !
jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Es az hogy mukodik? Az eletbe nem hasznaltam meg ilyesmit. Latom,ez zold.
jan. 17. 16:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a zselét szoktam használni időközönként. Tovább bírja az ember tőle , hamarabb regenerálódik a menetek után , jobban tudod kontrollálni a dolgokat . A viagrával ellentétben ettől csak akkor áll fel a farkad ha izgalom ér . Ja és elég egy fél tasak .
jan. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!