Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen bugyit erdemes felvenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bugyit erdemes felvenni az elso egyuttleten es mennyire szamit a mellmeret a fiuknal?

Figyelt kérdés
Uj baratom van.

jan. 21. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk addig nem érdemes lefeküdni az új fiúddal, amíg ki nem derül róla, mit szeret és mit nem.

Szerintem tök mindegy, hogy mennyire számít a fiúknál, az számít, hogy a barátod mit szeret.

jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyant amiben magabiztos vagy :)

25LL

jan. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Milyen bugyit erdemes felvenni az elso egyuttleten es mennyire szamit a mellmeret a fiuknal?"

ne legyen szakadt vagy koszos, meg mondjuk a pelenkaszerű mamabugyi sem épp vágyfokozó, de ezen felül lényegében mindegy, új kapcsolatban annyira fűt az újdonság izgalma

a mellméreteddel meg valószínűleg eddig is tisztában volt (hacsak nem hordasz a ruha alatt a szükségesnél több mérettel nagyobb melltartót)

jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vegyél fel ami kényelmes és szeretsz.

Egyáltalán nem számít, hogy fekete a bugyid v piros.

A mellméret sokszor kérdés és kis iskolás időszakban megy minden duma. Ha nagy az a baj, ha kicsi az a baj.


Igazából a srácnak van minimális elképzelése hisz látott már téged élőben és ha nem csak nagykabátba látott tudja hogy kb mire számíthat.

Mindegy mekkora, milyen a bimbód stb a fiú oldaig lesz érte, hisz az "övé" ő fogja szeretgetni fogni, oda bújni stb stb.


Egyáltalán ne parazz ilyeneken.


21F

jan. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ami kényelmes
jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak az én preferenciám, ahány pasi, annyifélét szeret: kényelmes tanga, ami akár félre is húzható szexhez. Mellméretből pedig a nagyobb, C-től kezdődően izgat.
jan. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De akkor csinalj barmi ha komfortos. Muszajbol meg mert illik ne :)
jan. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 gabor49 ***** válasza:
100%
nem erdekel a bugyija ugy is leveszi engem kis pici mell izgat
jan. 22. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát a bugyi szerintem legyen tanga,vagy francia!

Attól függ,mibe èrzed magad kényelmesen!


Mellmèret,meg minden pasinak más tetszik,nekem szingli pasiként pl c-s töl felfele!

Csak egy a lényeg,hogy kizárólag természesek legyenek!

De ezt is pasija válogatja,változó!


Ám mindezt akár az is meghatározhatja,hogy milyen testalkatod van: vékonyabb,vagy inkább ducibb,teltebb!?

jan. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
39%

Csíkos a csíkossal, pöttyös a pöttyössel...


Amilyen a pasi habitusa, az kivetül az "ízlésében" és azt tükrözi vissza az a párja, akivel stabil kapcsolatban tud lenni.

Meg akarod játszani magad? Szerintem ne tedd, legyél az, aki vagy valójában. Talán azt a típust célszerű hordani, amit általában is.

Megjátszhatod magad, hogy normált hordasz, de az együttlétre egy csipkés tangát és mást sejtetsz, mint aki vagy, de vissza fog csapni...


A kérdés, mit viselsz mindennapokban...


A mell meg olyan kérdés, ami mindnek más... Inkább az a kérdés, mennyire elsődleges

jan. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!