Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sracok, akik gyakran jartok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok, akik gyakran jartok fizetos lanyokhoz, hogyan tudjatok magatokat tultenni azon, hogy az egyuttlet a lanynak semmit nem jelent?

Figyelt kérdés

Illetve jelent, penzszerzest, de szamara oromot, amirol az egesznek szolnia kellene, azt nem igazan. (Persze megprobalhatod, de az egesz csak szinjatek lesz, es te leszel a kis luzer ebben a szituban, aki megprobalt oromot csempeszni egy oromlany munkajaba.)


Ha egyutt vagyok egy lannyal, akarom latni a szemeben, hogy dugd szet a puncimat, meg erezni az el nem engedo oleleset, erezni a lelegzetvetelen azt, hogy egyre jobban elvezi, amit epp csinalok vele, meg miutan orakig csinaltuk ezeket, akkor atolelve a legjobb alomba szenderedni is.


Ezek csak szamora ennyire fontosak? Ha ezek nincsenek, akkor inkabb csak a kezemhez fordulok segitsegert... 😅



2023. szept. 26. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Én imádok dugni, ezért is járnak hozzam :)
2023. szept. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
#1 Te is rosszlányokról?
2023. szept. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Van pár szexpartnerem .:)
2023. szept. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az összes ronda de pénzes palinak ezt kell átélnie

Marpedig vannak sokan

2023. szept. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok az :D de ezért sem csinálom csak a pénz miatt
2023. szept. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez egy szolgáltatás. Kész. Nem kell túl gondolni plane mem pasikent
2023. szept. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha örömhölgy lennék én örülnék mindenkinek, aki vágytól fűtve rommá*****ná a puncimat. Nem csak a pénzről szólna.
2023. szept. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva sokkal könnyebben túlteszem magam rajta mint azon, amit a "rendes" lányok leművelnek velem egy ismerkedés során.

Tudod amikor a sokadik nő tűnik el zsinórban egy szó nélkül, köztük olyan is akivel hónapok óta kapcsolatban vagytok, vagy olyan aki kezdeményező fél volt, tehát ő keresett meg téged, akkor fogod magad és szépen elmész fizetős lányhoz. Ő legalább nem csinál titkot belőle, hogy egyáltalán nem érdeklem, és vele ha megbeszélünk valamit akkor az úgy is van.

2023. szept. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Életemben csak kétszer voltam fizetős lánynál de én pont ezért élveztem mert tudtam hogy nem jelent neki semmit. Nekem csak egy ürítés, nincs teljesítési kényszer, figyelni arra hogy ő is elmenjen, stb.
2023. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha az kell akkor nem jó persze, de ha csak ki vagy éhezve és egy meleg lyuk kell amibe bele tudod pumpálni a heti/havi adagot ami összegyűlt a golyóidban pont tökéletes. Elmész, kifizeted, túlvagy rajta. Mindenki megkapta amit akart és ennyi, nem kell túlgondolni. Magadat kell szem elött tartanod. Rendes szexnél két emberről szól, azt akarod a csajnak is jó legyen, hogy akarja majd legközelebb is. Itt pont nem számít, te fizetsz, az a fontos neked jó legyen, mert akkor jössz legközelebb is.


Amúgy meg vannak profik akik egész hihetően megjátszák neked amit megakarsz, persze akkor is kamu, meg szerintem felesleges extra a "girlfriend experience" de végülis opció

2023. szept. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!