Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Normális dolog az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy miután kielégülök, már semmit nem akarok?

Figyelt kérdés

Ha magamat elégítem ki, vagy ha más elégít ki (pl. orálisan) ez a helyzet.

Nem érdekel már a téma.


júl. 27. 23:18
 1/9 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk akkor okozhat gondot, ha a partner akar még valamit...
júl. 27. 23:18
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Ezzel én is így voltam és vagyok mindig.


37F

júl. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak szexuális vágya jellemzően drasztikusan csökken orgazmus után.
júl. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Én nő vagyok és átérzem a helyzetet, csak ugye annyiból könnyebb, hogy attól még fizikailag képes vagyok folytatni a másik kedvéért.
júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Én férfiként sosem érzem ezt, lehet, hogy az is közre játszik, hogy női orgazmus függőségem van🤣🤣
júl. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%
#1 ha szeretne valamit, megkapja szájjal vagy kézzel. Pont azért mert szeretném, ha ő is ki lenne elégülve. Ehhez nekem nem kell felizgulva lennem.
júl. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
39%

Enis

Ezert jarok prostihoz

júl. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%

Én is így vagyok vele.

És általában 1 menetes vagyok.

De volt egy nő akit igazán szerettem ő kis pihenés után keményre szopta és ment vele másik menet is.

Másokkal nem érdekes módon.

Azoknak azt mondtam hogy ne is probálkozzon nem töltödök ilyen hamar újra. 😊😉

aug. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nőként én sem vagyok utána már motivált a folytatásra, elvégre elértem amit szerettem volna, kimelegedtem, kiver a víz, dobog a szívem, zsibbadok, csak eldobni magam van kedvem.


De azért szexben minimum a kölcsönös kielégülés, ez alapvető a másikkal szemben. Szóval az ember szusszanás után hősiesen összeszedi magát, és gondoskodik a másikról. Ha utána nem folytatod, akkor bele se kezdj a szexbe, szimplán masztizz, mert az irgalmatlanul nagy tahóság.

aug. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!