Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam meg neki, hogy így nem akarok vele viszonyt folytatni, én nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy kis barátság extrákkal kapcsolat alakult ki közöttünk. Úgy volt, hogy semmi romantikus érzelem nincs köztünk, heti többször összejárunk, de ennyi.

Igazából, azt hiszem barátként kedvelem inkább. Nem is állok készen egy komoly kapcsolatra jelenleg. Viszont tartok tőle, ő többet szeretne, mint barátság extrákkal.

Több jel is van erre. Amikor társasággal együtt buliztunk, akkor részegen nálam kötött ki, és végig azt magyarázta, hogy ő nagyon szeret, jó lenne, ha egy pár lennénk, de másnap azt állította, hogy annyira részeg volt, hogy nem emlékszik. A közös barátoktól is azt hallom vissza, hogy rólam áradozik. Akkor ha együtt alszunk, mostanában sokkal bújósabb, reggel arra kelt, hogy simogatja az arcom, halkan beszél hozzám, hogy csinált nekem reggelit, nem csak a szex részeként csókolgat, puszilgat, hanem amúgy is.

Őszintén nem tudom, meddig lehet ezt így folytatni. Hitehetni se akarom, megbántani se, jól is esik, hogy valaki ennyire oda van értem, az is jó, hogy van kivel ....


júl. 12. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%

Szegény lányt csak kihasználod. Mondd meg neki minél hamarabb…

27N

júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor fog kelleni neked, mikor majd te nem kellesz neki. Akkor majd ütheted a falba a fejedet...
júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Legyen tököd ne csak dugni, hanem kommunikálni is.

Mielőbb rendezd tisztességesen!


Ha szexkapcsolatban bármelyik fél elkezd valamit érezni... Jobb mielőbb hagyni.


Az más, ha kölcsönös.


De te nem akarsz többet, úgyhogy beszéld meg vele és onnantól mondj nemet a szexre.


A szerelmes ember hajlandó belemenni a csak szex dologba csakhogy azzal az emberrel lehessen... Szóval ne legyél fa__ és neked is jobb külön.

júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
#1-esnek és #2-esnek is igaza van!
júl. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
26%
De ha beszél vele, akkor nem lesz szex.
júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Nincstovább ***** válasza:
100%

Kedves kérdező…

Ő egy rendes lány, te meg egy igazi fszkalap vagy. Így basszátok el a rendes nőket, utána meg sírtok, hogy minden nő a nem létező pénzetekre hajt. Remélem hamar elhajt szegény lány, mint szülésznő a magzatvizet.

32/N

júl. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván ne maradj vele, ha nem szereted, és ne használd ki!

De szegény lányt sajnálom... Gondolom az a baj, hogy ez a lány nem a pénzedre hajt, ugye? Nyugi, pénzéhes nőt bárhol találsz, a férfiaknak csak olyan kell, hogy aztán tudjanak panaszkodni...

júl. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként mondom, hogy ez szánalmas, amit csinálsz. Legyen benned annyi, hogy nem hülyíted, és tisztázod vele még ma a helyzetet.

6-osnak és 7-esnek sajnos igaza van annyi kitétellel, hogy azért vannak kivételek.

júl. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én ebbe a szexkapcsolatba úgy mentem bele, hogy akkor még nem voltak irántam ilyen érzelmei. Eszembe sem volt bántani Őt.

Egyébként abban, hogy nem akarok kapcsolatot jelenleg, az van inkább 10 hónapja volt egy csúnya szakításom, a csajon már túl vagyok, de a történteken nem annyira.

Ezzel a lánnyal kapcsolatban, akiről szól a kérdés, is elég furcsa érzéseim vannak. Egyik pillanatban úgy érzem, hogy Ő csak egy barát, akivel azért jókat szexelünk, a másik pillanatban még azt, hogy lehet én is többet érzek, és amúgy is Ő ilyen tökéletes barátnő típus.

Az igazat megvallva az is megfordult a fejemben, hogy amúgy nem tisztázom magamban a saját érzéseim, addig nem beszélek vele erről a vessünk véget a szexkapcsolatnak dologról. Mért amúgy simán el tudnék vele képzelni ennél komolyabbat is.

júl. 13. 07:46
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Tehát azért dugdosod továbbra is, reményeket keltve benne, amíg kiszarja az agyad, mi a fa$zt akarsz.... Grat....
júl. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!