Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor mondjam meg neki, hogy így nem akarok vele viszonyt folytatni, én nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel egy kis barátság extrákkal kapcsolat alakult ki közöttünk. Úgy volt, hogy semmi romantikus érzelem nincs köztünk, heti többször összejárunk, de ennyi.

Igazából, azt hiszem barátként kedvelem inkább. Nem is állok készen egy komoly kapcsolatra jelenleg. Viszont tartok tőle, ő többet szeretne, mint barátság extrákkal.

Több jel is van erre. Amikor társasággal együtt buliztunk, akkor részegen nálam kötött ki, és végig azt magyarázta, hogy ő nagyon szeret, jó lenne, ha egy pár lennénk, de másnap azt állította, hogy annyira részeg volt, hogy nem emlékszik. A közös barátoktól is azt hallom vissza, hogy rólam áradozik. Akkor ha együtt alszunk, mostanában sokkal bújósabb, reggel arra kelt, hogy simogatja az arcom, halkan beszél hozzám, hogy csinált nekem reggelit, nem csak a szex részeként csókolgat, puszilgat, hanem amúgy is.

Őszintén nem tudom, meddig lehet ezt így folytatni. Hitehetni se akarom, megbántani se, jól is esik, hogy valaki ennyire oda van értem, az is jó, hogy van kivel ....


júl. 12. 20:34
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
#10 Nem akarom összetörni a szívét, ha nem muszáj... Ha megmondom neki, hogy nem, akkor lehet szóba se áll velem többször. Nekem pedig hiányozna ő, és nem csak a szex miatt.
júl. 13. 11:09
 12/15 anonim ***** válasza:
78%

9-es: ne már, ez a nem tudom, mit érzek, ez női duma, te elvileg férfi vagy, viselkedj már úgy is. Azért, mert 10 hónapja volt egy szakításod, nem azt jelenti, hogy vele is úgy alakul majd. Épp ellenkezőleg, a leírásod alapján tök normálisnak tűnik, és te éppen most akarod elbaszni ezt a lehetőséget. Növessz tököt, és férfi létedre hagyj fel a gyerekes, nőies viselkedéssel, és vagy vidd el randizni, vagy "szakíts vele".


a 8-as

júl. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Önző f... vagy. Szegény lányt csak hitegeted. Nálad sokkal jobbat érdemel. Ennyit bárkitől kaphat, csak nem veszi észre.
aug. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 Hát, mostmár randizgatunk is, szóval úgy tűnik több lesz ebből. :P
aug. 5. 12:43
 15/15 anonim ***** válasza:
Ennek örülök. Jó, ha adtok egy esélyt egymásnak. Sokszor csak ennyi kell a boldogsághoz.
aug. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!