Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarok apám korú férfiva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok apám korú férfival szexelni? Mi a baj velem? 23l 56f

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem kellene, valószínűleg nem is lesz belőle semmi, de a gondolataim akkor is csak körülötte járnak, hogy győzhetném ezt le? Kérlek segitsetek, én is tudom hogy nem egészséges, de az érzelmeimet nemtudom irányítani 😟
júl. 3. 22:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
42%
Semmi baj sincs veled, ez a NORMÁLIS. Miért akarnál ostoba hülyegyerekekkel szexelni, akik legfeljebb a mobiljukat tudják baszkurálni ?
júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
31%
Majd mindjárt jönnek és megkapod hogy pedofil vagy.
júl. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
27%

Vágyaim tárgya vagy, kérdező 😍

49 F

júl. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Mi baj lenne. Mindenki azzal szexel akivel akar, aki izgatja.. Persze amíg nem bűncselekmény vagy erőszak stb.. De ez nem az. Szóval te tudod neked mi a jó.
júl. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
En is az idősebbeket szerwtem
júl. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%

Kicsodád neked az illetõ? Milyen viszonyban vagyok? Szomszéd? Tanárod?


És neki van családja?

júl. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%
Semmi. Velem 18, sőt 16 eves is akart szexelni. 56/F
júl. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%

Én 33 vagyok de 50nek nézek ki.

A kedvéért eljátszom hogy 60 vagyok ha az kell!

júl. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
40%
Nem az van hogy apa nélkül nőttél fel és most ezt az űrt próbálod valahogy betölteni úgy hogy valahol az apai szeretetet keresed? Vagy az is lehet hogy pont hogy mintaszerűen tökéletes kapcsolatod volt az apáddal már gyerekként is és ez teljesen meghatározza a viszonyulásodat a pasik felé hogy milyen tulajdonságokat keresel bennük. Ezeket egy korodbeli nyilván nem tudja hozni szóval maradnak az ötvenes csókák.
júl. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

én se tudom irányítani az érzelmeimet, tudom hogy "nem helyes" de nem tudok a gondolataimon változtatni, fuhh pedig ha lehetne nem lennék meleg :c

jó igaz hogy más téma, de az érzelmi része ugyanaz

tegnapelőtt 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!