Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarok apám korú férfiva...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok apám korú férfival szexelni? Mi a baj velem? 23l 56f

Figyelt kérdés
Tudom hogy nem kellene, valószínűleg nem is lesz belőle semmi, de a gondolataim akkor is csak körülötte járnak, hogy győzhetném ezt le? Kérlek segitsetek, én is tudom hogy nem egészséges, de az érzelmeimet nemtudom irányítani 😟
júl. 3. 22:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi. Több mint 2 évig voltam együtt egy nálam 27 évvel idősebb pasival, életem legjobb kapcsolata volt. És nem a korkülönbség miatt lett vége.
júl. 4. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem apa volt mindig is a tökéletes férfi. Természetesen nem vonzódtam hozzá szexuálisan meg semmi. Viszont a párom ilyesztően hasonlít rá és korban is közel vannak egymáshoz. Apának ez kicsit rosszul esett, hogy nem találtam magamnak "normális" kapcsolatot, hanem idős férfit találtam magamnak. Viszont nagyon jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást és én ezt nem érzem bajnak. Te se érezd annak!
júl. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#6,Jár be a munkahelyemre, mondhatjuk azt is hogy elég jó haverom. Nincsen családja egyébként.
júl. 4. 12:55
 14/16 A kérdező kommentje:

#9,apa nélkül nőttem fel, masfel éves koromban anya otthagyta mert alkoholista volt, azóta egyedül élünk ketten.

De nemhiszem hogy apakomplexusom lenne,volt már fiatal fiúm is, de sose volt jó. Valahogy mindig csak kihasznaltak és önzőek voltak , semmihez se értetek. Lány létemre nekem kellett minden férfi munkát megcsinalni helyettük, valószínűleg kiábrándultam belőlük. Persze tisztelet a kivételnek.

júl. 4. 13:01
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi probléma.

En is ugy vagyok vele az idősebbek érettebek,tapasztaltabbak nolmarisabbak mint a mai felig letolt alsó gatya kiraly fiucskák 😂

júl. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi baj nincsen, ha te kívánod őt, ő meg téged, csináljátok. Szerintem is elképesztő szexi tud lenni egy 50+ pasi tapasztalata, magabiztossága, elolvadok az ilyenektől, ráadásul ha kicsit is jobban nézel ki az átlagnál, 25 évesen körberajonganak, esküszöm, duplaolyan jó a szex, mint egy korombelivel... Emellett meg, nem erre utazok, és nem is kérem soha nyíltan, de azért általában igaz, hogy egy ilyen kapcsolatba, még ha alkalmi is, majdnem mindig becsúszik egy kis plusz luxus, finom vacsi, hétvégi wellness, "apróságok"... ;)
júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!