Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért egy 10 évvel fiatalabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért egy 10 évvel fiatalabb csaj kell barátnőnek egy 32 éves pasinak?

Figyelt kérdés
22 éves a csaj, a pasi 32. Együttélésre őt választotta ki. Miért választ 10 évvel fiatalabbat?

júl. 27. 22:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Mert tetszik neki...
júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 érdeklődő35 ***** válasza:
91%

Kapaszkodj meg a feleségem 11 évvel fiatalabb mint én és 10éve együtt vagyunk.

Szeretjük egymást, van két gyermekünk

júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
89%
Én szüleim közt is 10 év van, szerintem ez egyáltalán nem szokatlan. A nők az érettebb férfiakat, a férfiak meg a fiatalabb, szebb lányokat keresik.
júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

10 éven akadsz ki?

Nővéremnél az élettársa 29 évvel idősebb…

júl. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
88%
Fiatal és szexi, van még bőven 5+ év, mielőtt bekapcsol a babaprogram, amikor is a nő pont a legjobb korban lesz hozzá, hogy gyereket szüljön.
júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
52%
selymesebb a bőre a szexhez, kevésbé elhasznált még
júl. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%
Attól hogy sértve érzed magad még semmi ördögtől való nincs a dologban. Szerelmes belé ennyi, sok ember között van ekkora különbség, akik leélnek egy életet egymás mellett és kielégítő harmonikus kapcsolatuk van. Miért kéne akadály legyen a 10 év különbség? Nagyon kíváncsi vagyok miért gondolod ezt
júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
43%
A sracnak egzisztenciaja, hattere van. A csaj meg fiatal, ropogos. Mindenki megkapja, amit akar.
júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
47%

nagyon egyszerű..a csajnak pénz kell mert dolgozni nem szeret ezért szop az idősebb csávónak meg egy fullos pipi


ősidők óta így megy ez

júl. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

Mert az még feszes, sportol, nincs kittágulva a vaginája, nem lógnak mellkasán kiapadt zsírzacskók, és őszintén sikít.


Ennyi

júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!