Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi motiválhatja azt a negyvene...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi motiválhatja azt a negyvenes tök jó pasit, aki egy ötvenes (amúgy nagyon finom csinos) nőnek udvarol? Azaz, vannak jó pasik, akik az idősebb nőkre buknak?

Figyelt kérdés
F - Bp.
júl. 25. 05:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát 10 év van köztük, szóval annyira nem idős tőle. Miért ne izgatná? Nem mindenki gerjed a nyeszlett, nyavajgos, pitsákra.
júl. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik neki
júl. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Én ezt szoktam kerdezni magamtól 40-és nőként, hogy mi a francot akarnak tőlem a 30-as pasik, akik kapnának 20-as nőt is 😀
júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem csak a kor meg a külső számít. Lehet hogy annak a nőnek olyan a természete, ízlése, stb., ami bejön neki és a korosztályában csak hisztis tyúkokat talált eddig. Nekem is fontos, hogy ne legyen a csaj pénzéhes, kényeskedő, legyen hasonló az gondolkodásmódja, ne akarja magát elékényeztettetni, ne pincsikutyát tartson férfi helyett, ne legyen szégyenlős, stb. Ha picit idősebb nem gond, mert a többi fontosabb.
júl. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
júl. 25. 09:35
 6/8 anonim ***** válasza:
Shakira és Zséda is 50 éves, és 38 éves férfiként simán udvarolnék nekik.
júl. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#6. És férjezett 50 es nőnek is udvarolnál? Olyannak, aki az általad említettekkel azonos "kaliberű"?
júl. 25. 11:03
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Nem. Határozottan nem. Több alkalommal lehettem volna férjes asszony szeretője, de mindi nemet mondtam és nemet is fogok mondani. Én nem bújkálok senki elől és nem osztozkodom senkivel. Sajnos én sem vagyok "bűntelen"; 1-2 évente elmegyek prostituálthoz, mikor már nagyon előjön a szeretethiányom, nem vagyok rá büszke, de ez van.
júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!