Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőket kérdezem mi volt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem mi volt a legnagyobb korkülönbség ő és a partnere között ?

Figyelt kérdés

Hogy alakul ki egy ilyen kapcsolat ?

Nekem a szüleim baráti házaspár női tagjával sikerült összegabalyodni egy közös balatoni nyaralás közben .Én 15 ő 42 éves volt.



júl. 21. 06:11
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
19 éves koromban voltam egy 64 éves pasival
júl. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És milyen volt?
júl. 21. 06:15
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon elveztem
júl. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok, párom (lassan a férjem) 40.
júl. 21. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%
Én 32, 2 gyerekkel, a pasi 19. Meglepő módon ő volt a legjobb akivel lefeküdtem.
júl. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
16 évesen egy 37évessel. Taxit kerestünk buliból hazafelé,ő meg csak úgy ott volt és felajanlota hogy haza visz. Tudom elég felelőtlen dolog volt de nem is történt semmi, csak számot cseréltünk,hogyha ilyen van akkor hivjam nyugodtan. Másodjára már hozzá mentünk, elég hamar is hivtam még bőven buli volt. Vele vesztettem el a szüzessegem és bele is vitt mindenbe, meg mutatott mindent minde élvezetet.Komoly nem lett belőle 1.5évig jártunk össze, utánna másik városba kerültem suli miatt. Most 24 vagyok azota még 4x találkoztunk..A lánya 2vel fiatalabb mint én de vele volt eddig a legeslegjobb a szex.
júl. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

20 voltam ő 40


ugyanazon a napon tartottuk a szülinapunk egy helyen ott jöttünk össze

júl. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
18 éves koromban lányként egy 60 éves férfival. Remélem nem leszek lepontozva. S nem kapok csúnya megjegyzéseket. Életem egyik legjobb élménye volt.
júl. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
27 évvel volt idősebb a pasi. Bő 2 évig tartott.
júl. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Utólag, mostmár férfiként és nem fiatal srácként vissza gondolva még jobban szerencsésnek érzem magam. Anno 22évvel ezelőtt 16 voltam az egyik iskolai tanárral sikerült összejönnöm, de igazából ő szedett fel. Ő akkor 46 volt.Engem nem tanított(akkor még volt elég tanár😀 Szünetekben jött oda mindig, simogatott becézgetett. Nyári munkát ajánlott fel. A mai fejjel már persze tudom, hogy az első pillanatban megtörténhetett volna köztünk😀 persze ott akkor még nem, 8 napig jártam oda mire mertem lépni felé, miután minden nap egy kicsit kikezdett velem. Utánna már nem kellett semmit sem csinálnom csak ott lenni nála és jolérezni magunkat. Azóta se volt olyan odaadó, kellemes kedves kiváló életem. Ki voltam szolgálva😀 minden tekintetben és rengeteget tanulhattam a nőkről és magamról. Egész nyáron ez ment és még pénzt is kaptam, hisz ott dolgoztam, hazafelé mutatnom kellett pénzt is. Na ez a nem mindegy 😅😅 Áh ha annyi ezresem lenne, ahanyszor vissza gondolva erre élveztem el, már milliomos lennék.😀
júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!