Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elmúlik ez? 16 éves koromban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik ez? 16 éves koromban tetszettek a velem egykorúak de persze idősebb csajok is. Most 30 vagyok nyilván az én korosztályom is tetszik de még mindig változatlanul bejönnek a 15-16 éves csajok.

Figyelt kérdés
Ez mennyire elítélendő a társadalom szemében illetve az érintett korosztályú csajok hogy viszonyulnak ehhez?

júl. 17. 01:14
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Nálam ugyanez a helyzet sőt csak jobban felerősödött

30/F

júl. 17. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert a mai 16 éves lányok úgy néznek ki mint ha legalább 24 évesek lennének
júl. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

Ez biológia. Ösztönök. Ahogy az is, hogy a 16 éves nem rólad fantáziál, hanem egy 10-essel fiatalabb izmos, jóképű kanról.

Valamikor ezen múlott a fajfenntartás. Te már vén fingnak számítottál párezer évvel ez előtt, ha még egyáltalán életben maradtál. Egy 40 éves ember már matuzsálem volt, ahogy egy 40-es nő is, hiába volt még termékeny a méhe.

A férfiaknak ez az ösztöne van, amit a nők nem értenek meg, a nőknek meg az, ahogy képesek egy férfiért versenyezni és akár kvázi poligámiában élni, ha és amennyiben az a férfi kiemelkedik a többi közül. A híres zenészek, sportolók feleségei, akik évtizedeken át kitartanak mellettük, nem azért teszik, mert annyira hűséges a sztár, hanem mert elfogadják, hogy ugyan minden hétvégén kúrogatja a nőket, de hozzá megy haza.

Az, hogy egy nő több férfival dugjon, akik ezt elfogadják, elképzelhetetlen, mert képtelenek kötődni egy ilyen nőhöz. A nő viszont képes a kötődésre fordított esetben.

júl. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Mindig is 16-18 eves korosztaly jott be a legjobban. Ez nem valtozott, 34/F.
júl. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Én is hasonlóan vagyok 34 évesen
júl. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%
A tizenhat éves csajok nevében, baromi ijesztő, amikor ilyen idősebb csávók kattannak rám. Nagyon creepy, inkább elfordulok, vagy elkerülöm az embert, nem szívesen vagyok a társaságában. Főleg amikor nem ért a nemből. Az ilyen pasik általában baromi erőszakosan is viselkednek és azt hiszik, hogy a lábuk elé hullok, ha megdicsérik a s*ggem. Szállj le a 16 éves csajokról. Ha tényleg valami fiatalabb kell, legalább valami nagykorút válassz, de ne tinilányokra csorgasd a nyálad.
júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

#6


Rendszeresen 20-on evesnek neznek es a 16-18 eves csajok maguktol kezdemenyeznek a szorakozohelyeken. Innen gyakorirol is varrtam mar le parat. Ugyhogy szerencsere konnyu dolgom van.

Nem erdekel a vergodesed, hogy mi a velemenyed errol. Valakinek bejon a korkulonbseg, masnak nem, ennyi.

júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
De egy harminc évesnek mi dolga van egy tizenöt évessel? Gondolkodjunk már kicsit logikusan. Felnőtt pasik egy kislánnyal? Baromi gáz. Ha a csajnak nincs esze, neked felnőtt létedre lehet. Nem a korkülönbséggel van a baj. Egy 30-45 még egész laza. De egy kislány, egy meglett felnőtt férfivel?
júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Pedofil f@sszopók remélem egyszer elér titeket a dögvész
júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Akinek 30 évesen ilyen jár az eszébe és még meg is kérdezi az nagyon gyerek még, legalábbis szellemileg.
júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!