Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan, hogy évekig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy évekig nagyon erősen vágytatok egy nőre, de csak titokban?

Figyelt kérdés
Mert attól féltetek, ha közelednétek, elutasítana és az jobban fájna, mint az, hogy esetleg végig nézitek, ahogy mással jár, mással él együtt?
júl. 21. 04:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Volt

De csak szexelni akartam vele

Attol tartottam hogy kapcsolatot akar, annyit meg nem ér az egész

júl. 21. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen

A párom barátnőjének a lánya, sosem mertem lépni, pedig egyértelműen érdeklődő volt.

júl. 21. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26%
Volt. Barátnőm 14 éves lánya. 4 évig vágytam rá, aztán 18 lett, és összejöttem vele. Kicsit azért fura volt, hogy egyik nap még az anyját dugtam, másnap meg már a kiscsajt nyaltam.
júl. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt. Fiatal voltam. A csajt is érdekeltem. Szerencsére nem lett semmi. Sajnos nem tanult semmit és a semmire 6 gyereket szült. Most egyedül van. Nem egy apàtol vannak a gyerekek.
júl. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!