Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent ez a férfiaknál?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a férfiaknál? Ez azt jelentené hogy titokban szokott rólam fantáziálni? 25/L vagyok Ő 35/F

Figyelt kérdés

Ha egy ismert férfivel összenézünk beszélgetés során és ilyen "lefagyott" tekintettel lassan lentről felfelé ⬆️ végignéz? Azt hozzáteszem hogy nem volt kihívó az öltözködés egy hosszú felső és egy farmernadrág illetve semmi meglepő a ruházatban.

Meg az,ha rám pillant és gyorsan elkapja a tekintetét?

Kíváncsivá tett ez a dolog hasznos válaszokat köszii



jún. 19. 04:23
 1/6 VadApuci ***** válasza:
77%
simán benne lehet, ha már ennyire megnézett. vagy ha eddig nem is tette, akkor mostmár fog rólad fantáziálni ;)
jún. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%
Gondolatban már régen szétkúrt, de ettől nem te vagy különleges, a férfiak ilyenek. Te 1 vagy a napi 3-10-ből.
jún. 19. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki, egyértelmű.
jún. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nemtudom mi olyan huha és igen akinek tetszik valaki arrol szokott fantaziálni.
jún. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem hogy miért kapja el a tekintetét;

Mert szinte ha egy pillanatra is rám néz véletlen és ha épp oda nézek akkor gyorsan elnéz.

Nem szoktam vele sokat beszélni,viszont ha épp igen akkor beszélünk és akkor nem kapja el a fejét de nem néz sokáig

jún. 19. 12:13
 6/6 Oldfire ***** válasza:
Szégyelte, hogy észre vetted ahogy végig nézett.Van kapcsolata, az is lehet az oka
jún. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!