Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Mit szólnáltok, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mit szólnáltok, ha a pasitoknak Rocco méretű pénisze lenne?

Figyelt kérdés
júl. 20. 09:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
imádnmám
júl. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem nincs nő, aki ne örülne neki. Szerintem tökéletes farka van.
júl. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
14%
Neki nem csak a mérete hanem az alakja is ritka szép. Két gyerek után a legtöbb nőt ezzel megkúrni hidd el utána kár lenne tagadni ezt a nem a méret a lényeg baromságot.
júl. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

Roccot egyszer kipróbálnám,még így 60 évesen is.


De amúgy nekem nem jön be a túl nagy méret,általában fáj utána.

júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert "Rocco? Kapott egy nevet, és, meg tini kinézetű, nál 30 évvel fiatalabb k.rv.kat k.rogat, hardcore stílusban. Lehet lepontozni. De hozzáteszem, hogy a baráti társaságomban, két csajt is lek.rt. Mégsem áradoztak utána a csajok, annak ellenére, hogy ők a női fronton ismert és igen kedveltek. Tehát hagyjuk az áradozást. Most lehet kinullázni a választ. Frusztráltak Go!
júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 xKakashix ***** válasza:
100%
#5 Érdekes lehet a baráti társaságod 😂
júl. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem eleve kizáró ok a nagy pénisz (hosszra is és vastagságra is), szóval nem jutnék el odáig, hogy egy férfi ilyen mérettel a párom legyen.


Más meg biztos örülne neki - így jó, hogy nem vagyunk egyformák anatómiailag (sem).

júl. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én jelenleglegi barátomnak olyan, ha körbefogom a tövénél, nem érnek össze az ujjaim. Hosszra pontosan nem tudom, de hosszabb, mint a tenyerem+középső ujjam (ami 19 cm).

Elsőre sokkolt a látvány, soha nem voltam még ilyen nagy szerszámú pasival és nem gondoltam, hogy neki ilyen nagy (elég sovány alkat).

Féltem tőle, hogy fájdalmat fog okozni, de ő nem olyan stílusban tolja, mint Rocco és elképesztően élvezetes. Most már nem is szeretnék kisebb méretű pasival lenni,nagyon kényelmes, hogy akármilyen pózban vagyunk, sosem csúszik ki, oldalsó póz egyszerűen szuper, imádom, hogy kitölt, hogy mindig jól lehet érezni.

júl. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
63%
Kiaza Rocco?
júl. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
52%
#8 Szinte minden nő így van vele. Ha találkozik egy ügyes nagyfarkúval, akkor onnantól nem kell neki a kis (átlag) pénisz. Kisfarkúak jöhet a lepontozás.
júl. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!