Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a "jó"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a "jó" fiúkra nem tudok férfiként tekinteni? (Nem izgatnak)

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom de sokan próbálkoztak viszont nem jött be a személyiségük így nem alakult semmi mert lekoptattam őket.


Elvileg jó fiúk voltak de mégis nem éreztem kémiát, mi az oka annak? Mintha csak barátot tudnék látni bennük de az se nagyon mert olyan unott érzés



júl. 19. 23:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
17%
Hm..
júl. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
49%

Csak nem tetszett neked külsőre ennyi.

A többi bla bla.

júl. 20. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 xKakashix ***** válasza:
Így vagytok beprogramozva, a tipikus "jó fiúk" eltaszítják maguktól a nőket az állandó kedvességgel, bókokkal stb... Hiányzik belőlük a férfiasság, magabiztosság amit egy "rossz fiúban" megtalálsz.
júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én. A tipikus "jó fiú" vagyok, aki szereti és tiszteli a nőket és mindig hosszútávú kapcsolatokban gondolkodik. Ha egy nőnek sem tetszene (ami nem igaz), akkor sem változnék meg senki kedvéért, szerintem nem is tudnék. Amúgy a tipikus macho férfiakkal nincs bajom, csak az nem én vagyok. 38/F
júl. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Aki alkoholista, veri a nőjét és ordítozik, drogos, szerencsejáték függő, az rosszfiú?
júl. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
61%
Mert nő vagy.
júl. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Kaptam pár vicces privátot hogy megverne meg csak az ő akarata számítana, szolgának születtem stb


Azért álljon meg a menet, hülye nem vagyok, egyik szélsőség sem jó.


Miért nem lehet normális hogy van önbecsülése de nem állat módjára viselkedik?

júl. 20. 12:52
 18/21 anonim ***** válasza:
40%
18# Mert te gengszter, szenvedélybeteg bűnözőket keresel szivi, a kérdésed alapján..
júl. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem itt sokan összekeverik a bűnözőket a határozott vagány pasikkal. Akiknek jó, de minimum átlagos a megjelenése. Humoros és jól kommunikál a nőkkel. Nem az a megszeppenős fajta. Szemrebbenés nélkül hív el randira és smárol le. Magabiztos és laza, bármikor bármilyen random dolgot kitalálhat. Az ilyen pasikkal sosem unatkoznak a nők. De nem biztos örökre szól majd a dolog....
júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A rosszfiú megcsal téged, szivi, ráadásul többször meg fog.. Te valami álomvilágban élsz. Mindennek ára van. Ha sikerül is egy rosszfiút becserkészned, azok tesztoszteronbombák, nem fogja kibírni melletted, kalandozgatni fog. De cuki vagy.. És naiv. :))
júl. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!