Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy a "jó"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a "jó" fiúkra nem tudok férfiként tekinteni? (Nem izgatnak)

Figyelt kérdés

Még nem volt barátom de sokan próbálkoztak viszont nem jött be a személyiségük így nem alakult semmi mert lekoptattam őket.


Elvileg jó fiúk voltak de mégis nem éreztem kémiát, mi az oka annak? Mintha csak barátot tudnék látni bennük de az se nagyon mert olyan unott érzés



júl. 19. 23:24
1 2 3
 1/21 Antiszociális lény ***** válasza:
64%

Hagyjuk már ezt a hülyeséget.. nincs ilyen, hogy jó vagy rossz valaki.

Mégis mitől lesz valaki a mai világban olyan rossz fiú aki izgalomba hozzna?


Lejárat után fizeti be a számlát vagy átmegy a piroson? Húha..

júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Mert még éretlen a személyiséged.

Nem társra vágysz, hanem kalandokra, izgalmakra, hogy történjen veled valami.

júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Úgy mondom hogy nagyon rám hagynak mindent, és mindenkit maguk elé helyeznek. Szóval lehet a jó helytelen fogalmazás.


Illetve másik hogy állandóan a szöveg mit akarok, úgy lesz, így úgy szép vagyok, mintha nm lenne saját akarat

júl. 19. 23:29
 4/21 A kérdező kommentje:
2 lehet, hogy idősebb korban változik majd akkor
júl. 19. 23:32
 5/21 anonim ***** válasza:
44%
A rosszfiú akkor is rosszfiú, ha összever? 🤔🤔
júl. 19. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%

#3

Behódoló papucsra gondolsz. Az ilyen ,,jaaaj bocsi, hogy élek" típusra. A határozatlanságot hiányolod belőlük, döntésképtelennek tűnnek hisz mindenben rád hagyják a döntést. Mindig lehet az amit te akarsz, ők pedig bólogatós kutyaként lesik minden kívánságod. Jaa igen, így szép, úgy szép, bókolni még nem tudnak, csak nyalizni. Gondolom még nagyon fiatal vagy, nyugi, később se lesz jobb a felhozatal pasik terén ahogy hallom a nőktől. XD Ha ez megnyugtat, nők terén sem túl biztató a helyzet... :D

Tanulság: ÉLJENEK A ROBOTOK!!! DUGJON MINDENKI ROBOTOKAT! Vagy vegyetek kutyát/macskát, de azzal ne közösüljetek, mert az undi. :(

júl. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
68%

A "rossz" fiúk azért vonzanak mert tudnak határt szabni maguk köré. De sajnos belőlük hiányzik az empátia.


A "jó" fiúk meg azért nem vonzanak mert ők nem tudnak határt szabni és hagyják, hogy végig menjenek rajtuk, túl empatikusak, de ez nem is igazi empátia hanem önbizalom hiány / megfelelési kényszer / manipuláció.


Az első vonzóbb mert biológiailag a tested nem foglalkozik olyan dolgokkal, hogy erkölcs, szeretet, értékrendek stb.


Viszont emberként ennél több kell úgyhogy egy komplett férfi-re lenne szükség. 36F

júl. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
42%
Nyugi, a legtöbb nő így van ezzel. Jó fiúkat választanak férjül, mert az biztonságosabb, de sosem izgulnak fel rendesen tőlük, hanem titokban mindig a rossz fiúról álmodoznak.
júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
65%

Írok a másik táborból.Van pár vállalkozásom régebben is benne voltam minden jóban külföldön és itthon is.haveromi köröm is ilyen jóemberekből tevődik ki.Ez a megjelenésre is 10 év szigorított elkülönítve.Kigyúrt vagyok több kocsim van sportkocsi luxuskocsik.Ebből élek import export.

Szóval mit is írjak.Írogatnak a nők meg kacérkodnak nem kell nekem kezdeményezni ismernek sokan vonzza őket ez az élet nincs mit tagadni rajta.

De nem tudok komoly kapcsolatot fenntartani nekem az túl langyibandi.nem való egy magamfajta embernek.Sok nő meg pár hónapig húzza mellettem komolyabbat akarnak én meg nem így kocc van.

júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
21%

Én tudom mire gondolsz kedves kérdező.


Szükséged van a nem megszokott energiákra, azokra amik által az lehetsz, aki vagy.

Nem gyerekes pátyolgatásra van szükséged, hanem férfias szeretetre.

A kettő közt nagy a különbség.


Én is várom a megfelelő társat. Nem szabad bárkivel leállni, ha nem passzol két ember, akkor nem szabad erőltetni a dolgot.


Rám írhatsz, talán még valami jó is kisüthet abból, ha beszélgetünk.

júl. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!