Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket hogyan érintene, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hogyan érintene, mit csinálnátok, ha az alvást választaná?

Figyelt kérdés
Miután a partner (férfi) kielégült, elalszik. Kérés ellenére sem folytatja, közli, “nem, most alszom”. Visszanézel rá, és látod gyermekdededen fekszik és mosolyog.

júl. 18. 13:36
1 2 3 4
 31/37 Nincstovább ***** válasza:

#Dr. Sárkány, úgy érzem lassan megalapíthatjuk a gyakorin, a irány a válás klubot :D


Hát... én nem tudom mi a rosszabb, ha egyáltalán nincs szex vagy, ha a másik ennyire pofátlan. Oké, van gyereketek, de ez... Kedves kérdező, ahogy előttem mondták, a legjobb lenne, ha tudnátok őszintén kommunikálni. Ha pedig nem változtat, akkor is több választásod van. Viszont nekem ebből az exekkel dicsekvésből az jön le, hogy egy címeres fszkalap és egy fél sunát se érdemelne...

júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

#31

Miért nem nyilvános már a neved?? :O Most vettem csak észre a válaszod, majd privátban felelj...

júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:
Kommunikációs téren is rendszeresem cserben hagy, ha valami nem tetszik benne neki. Pedig nagyonsokféleképpen próbáltam.
júl. 18. 15:55
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

#33

Akkor ne gondold túl. Állj elő, vázold fel a problémáid, és szépen jelentsd ki, hogy kap xy türelmi időt, ha nem pedig nem érzel értékelhető változást ez alatt, akkor otthagyod a francba. Ennyi a nagy történet. Légy határozott. Mindenképpen nyerni fogsz. Vagy pozitív változás következik be és megmented a kapcsolatotokat, vagy nem lesz változás és kiléphetsz egy halálra ítélt, mérgező kapcsolatból, amiben csak szenvednél.

júl. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Sajnos a kapcsolatunk más területe is ilyen hullámzó. Lekezelő velem a kezdetektől fogva. Magamban keresem a hibát… mindig is magam nyüstöltem, ahogy most is… csak jó kiírni magamból és köszönöm a válaszaitokat!
júl. 18. 16:41
 36/37 A kérdező kommentje:
Azért vagyok bizonytalan a témának a kapcsán is, mert bármikor beszélek arról, ami bánt, vissza van forgatva rám, és végül én érzek bűntudatot. A kapcsoltunk minden területén hanyagolhatónak érzem magam…
júl. 18. 16:48
 37/37 anonim ***** válasza:
100%

Értem, tehát ő úgy érzi, hogy ő sose felelős semmiért és mindig minden a te hibád. Úgy érzi, rád nincs is igazán szükség a kapcsolatban, te csak valami játék vagy, amit megdug néha, de amúgy nélküled se lenne rosszabb neki.

Bocsi a nyers fogalmazásért, nekem kb. ez jön le abból, amit írtál.

Ha pedig neked okés itt megírni mindent, akkor nyugodtan írd le itt, én is válaszolni fogok és a többi ember is, ha viszont szeretnéd kiönteni a lelked privátban, továbbra is írhatsz.

júl. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!