Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket hogyan érintene, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hogyan érintene, mit csinálnátok, ha az alvást választaná?

Figyelt kérdés
Miután a partner (férfi) kielégült, elalszik. Kérés ellenére sem folytatja, közli, “nem, most alszom”. Visszanézel rá, és látod gyermekdededen fekszik és mosolyog.

júl. 18. 13:36
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
94%
Jó tökön rúgnám pedig férfi vagyok ,de hogy ennyire önző legyen valaki!
júl. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
89%

Pasi vagyok, de empatikus. Nos, ha nő lennék, attól függne a reakcióm, hogy milyen gyakran teszi ezt és miért. Ha rendszeresen ezt csinálja, tuti lelkemre venném és nagyon nem esne jól... Úgy érezném, hogy csak egy játékszer vagyok neki, aminek szerepe véget ér az ő orgazmusával, utána pedig nincs is rám szüksége.

Ha néha-néha fordulna elő ez, akkor pedig keresném az okát. Elfáradt, mert le van terhelve bizonyos dolgokkal és elég volt neki ennyi is? Úgy érzi néha belefér ha nincs utójáték? Esetleg egyszerűen néha vágyik rá, néha nem és személyiségéből adódóan nem tulajdonít nagy jelentőséget ennek a dolognak?

júl. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%
Egy cumit dugnék a szájába, és k.b.stnám az ajtó elé! Legyen már méltóságod! Nem veszed észre hogy hülyének néz? Gyermekdeden jól kiröhög, a lusta k.csög!
júl. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
87%
Jaaa és azt sem írtad milyen partner. Házasok vagytok? Élettársak? Pár hónapos kapcsolatban vagytok? Szexkapcsolatban vagytok? Szeretők vagytok és mindkettőtöknek van párja is? Nagyon nem mindegy... Persze látom sokaknak elég ennyi infó ítélkezni... Szép kis világ :)
júl. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
31%

Kivágnám az ágyból, hogy mehet amerre akar. Ha nem az én lakásom, oda💩nék a budiba és ott hagynám, majd távozok.

36/N

júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
61%
#5 Te is szép egy jószág vagy.
júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
66%
#6, majd ebből tanul a srác
júl. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
60%
Ő legalább neki kezdet. Nálam az asszony már az elején közli, hogy ő inkább alszik.
júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

#7

Milyen srác? A kérdésből még ez sem derült ki. Lehet szó 18 éves srácról meg 81 egy éves bácsiról is.

Nem értem hogyan vagytok képesek ennyire egyértelmű véleményt formálni egy olyan dologról, amiről alig tudunk valamit. Mondjuk az ilyen kérdéseket sem értem, miért nem lehet kontextusba helyezve feltenni egy kérdést? Vagy tényleg van olyan aki szerint tök mindegy, hogy egy gimis/egyetemista, időmilliomos hanyagolja az asszonyt, vagy egy napi 10-12 órát güriző 30-40 közötti férfi egyszerűen túl fáradt hozzá, hogy még orgazmus után is kényeztesse a feleségét? Őrület milyen szinten csőlátásúak és korlátolt gondolkodásúak itt egyes emberek. Mondjuk én vagyok a naiv hülyegyerek amiért próbálok értelmesen válaszolni 1 mondatos szidalmazás helyett...

júl. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
Levonnám a tanulságot, hogy egy önző kis pöts s legközelebb nem dugnék vele, mert úgyis sz.rni fog a fejedre.
júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!