Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket hogyan érintene, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hogyan érintene, mit csinálnátok, ha az alvást választaná?

Figyelt kérdés
Miután a partner (férfi) kielégült, elalszik. Kérés ellenére sem folytatja, közli, “nem, most alszom”. Visszanézel rá, és látod gyermekdededen fekszik és mosolyog.

júl. 18. 13:36
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:

Azaz utolsó előtti*


Utolsónak: De hozzám bújik orgazmus után. :D vagy nem értem hogy érted

júl. 18. 14:44
 22/37 anonim ***** válasza:

#21

Miiii??? Akkor annyi a problémád, hogy orgazmusa után nem szeretne második menetet? Tényleg semmit nem értek már.... :D

júl. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Vagy úgy érted, hogy ő elélvezett, te nem és bealszik?
júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
Szerintem az egészet féleérted. Nekem az a bajom, hogy addig tart a lelkesedése, amíg ő ki nem elégül, ami elég hamar bekövetkezik, utána meg parlagon hagy.
júl. 18. 14:48
 25/37 A kérdező kommentje:
Igen, így. Próbálkoztunk már második menettel, de az sem sokkal hosszabb, illetve nem magától csinálja. Így kinek lenne kedve, minden alkalommal “könyörögni”, a visszautasításokat is megkockáztatva.
júl. 18. 14:50
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

#24

Erre már írtam egy elég részletes választ. :D Csak az első pár mondatomban értettem félre az alapkérdésed, de a részletes magyarázatodból lejött, hogy finoman szólva sincs rendben a szexuális életetek. Szóval ugyanazt tudom mondani: próbálj küzdeni kettőtökért, bevetni bármit ami eszedbe jut, de tűzz ki egy határidőt fejben és ha azon belül nincs változás, akkor bizony pápá. Gyerek ide vagy oda, nem éri meg leélni így egy életet.

júl. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Három hónapig igyekeztem, türelmes voltam:( mit kéne bevetni, ha a másiknak ez nem fontos, hiába mondja…
júl. 18. 14:52
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Pedig mind két félnek teljesülni kell a szexuális vágynak, ha neked ő nem teszi meg azt ami neked elég, akkor partnert kell keresned.

Lehet kompromisszum is, pl. elintézed előtte magad, de kérdés ez elég-e neked?

júl. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

#27

Én nem tudhatom, és nem szeretnélek megkérni, hogy leírj itt nyilvánosan mindent IS. Igazából ez függ attól is, hogy neked és neki mi fér bele. Függ attól is, hogy mennyire tudtok őszintén kommunikálni egymással, mennyire erős a bizalom köztetek. Csak ő tudhatja, hogy miért hanyagol el ennyire téged, de rajtad is múlik, hogy sikerül-e kiszedned belőle. Az pedig már tényleg gondolkodás kérdése, hogy mennyi időt vagy hajlandó beáldozni egy rossz kapcsolat megjavítására és mikor jön el az a pont, mikor inkább kilépsz belőle. Szóval helyetted senki nem dönthet ilyen ügyben. Ha neked lejárt a türelmi időszak, úgy érzed már nem tudsz mit tenni, akkor lépd meg és hagyd ott. Ha úgy érzed van még ötleted, vagy van szalmaszálnyi megoldás, akkor próbáld meg, de mindenképp legyen egy határ, ami után azt mondod, hogy ,,márpedig eddig és ne tovább, csinálj amit akarsz, én léptem, te hülye fasz" XDXD Ennyit tudok mondani igazából.

Esetleg ha úgy érzed van még olyan dolog amit nem írtál le itt, akkor nyugodtan írhatsz privátban és segítek ha tudok. De végső soron minden rajtad és a párodon múlik.

júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy olyan csajom, aki megmondta, hogy tőle dughatunk 2-3 naponta, és mindent meg tesz nekem, de én elég, ha havonta 1x orgazmust okozok neki, neki nem kell több, sőt így szereti.
júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!