Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Titeket hogyan érintene, mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket hogyan érintene, mit csinálnátok, ha az alvást választaná?

Figyelt kérdés
Miután a partner (férfi) kielégült, elalszik. Kérés ellenére sem folytatja, közli, “nem, most alszom”. Visszanézel rá, és látod gyermekdededen fekszik és mosolyog.

júl. 18. 13:36
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:

Akkor leírom


3 éves kapcsolat, van közös gyerek… 2 évig abból állt a szex, hogy pár perc, és ennyi. Semmi előjáték, kreativitás. Gátlásos is voltam sokáig, de közöltem változtatni szeretnék, miután csak annyit is visszautasított, hogy megkértem, simogasson odalent. Voltak pozitív változók, de a vége ugyanaz. Mindenért úgy kellene szólnom… Többször elaludt már közben is, a lábaim közt is, miután ő már kielégült, igaz késő volt, fáradt volt, de másra van energiája éjszakába nyúlóan, illetve még utána egy szál cigire le tud menni, miután már sírva fakadok a megaláztatástól, hogy már megint magamra hagyott. Az én örömömre már pont fáradt, de az övére még van lendület?


Ezzel párhuzamosan traktálva vagyok azzal, hogy előttem az egyéjszakásaiban milyen sokáig tartottak a menetek, milyeneket produkáltak, és hogy másoknak többszöri orgazmusuk volt, mert ő maga AKARTA, pontosan így fejezte ki.


Középkorú, 8 órában dolgozik. Mikor szabadok és kipihentek vagyunk, sem teszi úgy oda magát, nem érzem azt az odaadást, törődést. Pedig kommunikáltam mindenhogy.

júl. 18. 14:26
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Másnapos Sárkánynak most igaza van.

Mi lenne, ha még másnapos se lenne?

Mindegy... tehát azért számít az, hogy ez milyen gyakran fordul elő, meg amúgy milyen programja volt előtte.

12 óra munka, vagy 12 óra lustálkodás? Épp csak beesett az ágyba, és csoda, hogy még a farka működik, vagy ki se szállt az ágyból egész nap, és azért nem nyílik a szeme?

Nagyon nem mindegy.

júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Akkor említsd meg neki, hogy ez neked így nem lesz jó, és változtatni fogsz, ha ő nem akar.
júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Már “említettem” mindenhogy. Mikor a legkomolyabban próbáltam neki mondani, közölte: akkor így jártunk és tárai… el sem fogadja a dolog kapcsán a negatív érzéseim
júl. 18. 14:35
 15/37 A kérdező kommentje:

társai*


A lényeg, hogy félvállról veszi a problémám.

júl. 18. 14:37
 16/37 anonim ***** válasza:
100%

Akkor viszont tényleg lépni kell. Persze, ha megvan benned a bátorság.

Elsőre mondd meg, hogy be fogod adni a válást.

Utána készítsd is el, és mielőtt beadod, még mutasd meg neki.

Ha ezek így nem hatnak rá, akkor semmi más nem hat.

júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%

Pfff... áruld már el mi a franckarikáért vállaltál gyereket olyannal aki ennyire idióta??? Eleve sz.r volt a szex, alapból egy önző kis pöts a pasid aki csak le akarja tudni az aznapi ürítést és kész. Ha meg az exeit emelgeti azzal azt fejezi ki, hogy te csak "kegyelemből" vagy mellette, mert éppen nincs neki jobb.

Gyanítom a pasid az élet más területén is pont így bánik veled - csak az a jó amit ő akar, a te véleményed meg le van ...rva.

júl. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

#11

Na látod, így már meg is lehetne válaszolni a kérdésedet, de ennyi részlet után igazából úgy érzem te is tudod, hogy mi a helyzet. Ha ennyire nincsen rendben a szexuális életetek, ennyire pici idő után, akkor itt egy komoly beszélgetésre van szükségetek, vagy párterápia, vagy különválás, de az csak legvégső esetben. Sokkal komolyabb problémák vannak itt, minthogy nem bújik össze veled orgazmus után... Ha nem lenne a közös gyerkőc, azt mondanám hagyjad ott a francba az ilyet, de van közös gyerkőc. Te életed, te döntésed, hogy hogyan próbálod megoldani ezeket a problémákat. Igazából csak a kreativitás szab határt neki, hogy milyen mentőövet próbálsz dobni a fuldokló kapcsolatodnak, de szerintem amíg látsz reményt a javításra, addig próbálkozz mindennel, bármivel ami csak eszedbe jut. Viszont ha fél-egy év után sem látsz semmilyen pozitív változást, semmi hajlandóságot a részéről, hogy megmentse a kapcsolatotokat, akkor fogadd el, hogy ez nem mehet így örökké... Váljanak külön útjaitok és mindketten találtok majd hozzátok jobban illőt.

júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Így van, nagyjából, utolsó. Igazan van, sajnos. Ezt nehéz belátni. Magamban keresem a hibát. Összezavar amit tesz, és amit mond. Elvileg én vagyok élete szerelme… és ha kívánhatna, csak nekem adta volna meg, és nem érti velem miért tart ilyen kevés ideig, ennyire odavan értem és társai… 2 évig bevettem… most már… ideje felébredni
júl. 18. 14:43
 20/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem szexelnék vele többet, ott is hagynám. Csak a saját kielégülése volt a fontos
júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!