Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre jobban kívánom a szexet....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban kívánom a szexet. De nem csak bizonyos napokon, hanem minden nap?

Figyelt kérdés
Mármint a bizonyos napokat úgy értem, hogy mondjuk, nem csak szerdán vagyok mondjuk csak beindulva, de csütörtökön már lenyugszom, hanem hogy a hét 7 napján reggeltől estig ( annó a szeretőmmel csináltunk ilyen szexmaratonokat) kívánom, vevő is lennék rá és pont most nincs senki, akit fel tudnék hívni, hogy vegye kezelésbe a p*ncim. Amúgy igen, nő vagyok, 30-on felüli és vállalom, hogy szexmàniás 😀! Lányok, nők, ti is szoktatok igy lenni? Vagy csak a pasik olyanok,hogy non-stop áll a zászló? Mondjuk én tuti egy női testbe született férfi vagyok ha a szexuális étvágyamat nézzük.
júl. 16. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Privát cunami 3-2-1... 😅
júl. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%
Pedig milyen szerencsés helyzetben lenne aki lehet veled 🙂
júl. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%

Van egy olyan című film, hogy "A nimfomániás" - azt már láttad?


P.S.

Viszont ha problémának érzed a szexmániádat, akkor arra a megoldást egy ugyanattól a rendezőtől való film mutatja be a vége felé - ráadásul ugyanazzal a színésznővel - melynek a címe "Az Antikrisztus"!

júl. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem paliként sem vagyunk mind úgy hogy nonstop, én sem. Ez a nyár viszont tényleg kibírhatatlan, nem lehet sehova nézni különben estére mint a zászlórúd
júl. 16. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Egy nimfomániás nőnek nem kell itt írogatnia, hogy partnert találjon, minden esetre sokan fognak segíteni ennek a faroknak, hogy kielégüljön.
júl. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért neked csak könnyebb dolgod van hiszen válogathatsz hogy ki menjen karbantartóként. Én állo farokkal a gumi lavorban hiába hívogatnák senki nem jelentkezne...
júl. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szexelek hetekig, akkor igen én is reggeltől-estig arra gondolok. A szeretőmmel csak kb 2 hetente találkozunk, de legutóbb mondjuk pont megjött, így nem volt szex.

Tartós kapcsolatban úgy 2 naponta kívántam és nem járt folyton rajta az eszem, mert ki vagyok elégülve.

júl. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként ez egy szerencsés kombináció. Annyit és olyan pasit kapsz amennyit csak akarsz. 40+ pasiként nehezebb dolgom van szeretőt találni 😂 De amúgy szerintem nagyon is vonzóvá teszi a nőt, ha folyamatosan kívánja a faszt 😁
júl. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%
Nimfomán vagy ennyi!
júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Hátulról, jól csattogósan én is állandóan felnyársalnék egy jó lucskos p.ncit, rendesen kitölteném, ahhh. 38F
júl. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!