Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyre jobban kívánom a szexet....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre jobban kívánom a szexet. De nem csak bizonyos napokon, hanem minden nap?

Figyelt kérdés
Mármint a bizonyos napokat úgy értem, hogy mondjuk, nem csak szerdán vagyok mondjuk csak beindulva, de csütörtökön már lenyugszom, hanem hogy a hét 7 napján reggeltől estig ( annó a szeretőmmel csináltunk ilyen szexmaratonokat) kívánom, vevő is lennék rá és pont most nincs senki, akit fel tudnék hívni, hogy vegye kezelésbe a p*ncim. Amúgy igen, nő vagyok, 30-on felüli és vállalom, hogy szexmàniás 😀! Lányok, nők, ti is szoktatok igy lenni? Vagy csak a pasik olyanok,hogy non-stop áll a zászló? Mondjuk én tuti egy női testbe született férfi vagyok ha a szexuális étvágyamat nézzük.
júl. 16. 08:30
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát mióta elhanyagolva élek sajna, azóta van ez főleg. Előtte is igényeltem a sok szexet , de most...., aki azt írta pasi vagyok, hát azt hiszem ennek a "pasinak" a puncijába szívesen bedugnà 😀 idióta. (Mert nyilván csak a férfiak lehetnek kanosak, a nők sosem kívánhatjak extrém módon a szexet...)
júl. 16. 11:48
 12/13 A kérdező kommentje:
9! Hála istennek 🙂
júl. 16. 11:48
 13/13 anonim ***** válasza:
Dugnálak :) 45F
júl. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!