Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem gáz, ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem gáz, ha az ilyen nő anya és még a gyereke apja is fut utána ( a többi lúzer mellett)?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, nő, hívjuk bárhogy ,37-38 eb körüli, csak látásból ismerem. A pasijàt akitől van egy gyereke, már kozelebbrol, többször összejàrtunk szexelni, ami iszonyú jó volt, aztán megtudtam a napokban ,hogy a pasi egy görény (évekkel ezelőtt jártunk össze), szóval már nem sírom vissza, hogy vége lett. Viszont mikor összejàrtunk akkor épp fasírtban volt a csajjal, mert a csaj felrement. Pici volt még a gyerek. Aztán hol kibékültek, hol felrement vagy a csaj vagy a pasi , hol együtt voltak, hol különköltöztek, és ma mesélte a pasi egyik kollégája, aki nekem a legjobb barátom (nem ,nem dugott meg!), hogy valami céges rendezvényről a csaj úgy ment haza, hogy a miniszoknya alól a combján folyt végig a khm... g*ci. Még a pasi zavarta el hogy fürödjön már meg, mert így akart persze hulla részegen a csaj a gyerekük mellé befekudni az ágyba. De a pasi végül mindent megbocsájt neki, és én nem értem. Én mennék így haza, repülnék, mint macska.

Vagy ennyire mindegy, csak ne legyünk egyedül?


júl. 15. 22:16
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Most mit vársz? Hogy mi is ítélkezzünk felette, ahogyan te? Neked nem tök mindegy, hogy ő mit kezd az életével? Mit foglalkozol vele? Nem rád tartozik.

N

júl. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Van aki ribizli van aki nem, nincs ebbe semmi furcsaság.
júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Figy' az ő életük miért akarsz beleszólni? Egyébként a leírásod alapján tökéletesen megérdemlik egymást, mindkettő folyamatosan csalja a másikat. A pasi aki téged búbolt persze, hogy azt mondja hogy a felesége hibája minden. Azt gondolom nem árulta el neked (különben offoltad volna és nem tud megdugni), hogy valószínűleg ő is bőven csalta az asszonyt.
júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem a felesége. És parasztok vagytok! Engem legalább volt aki rendesen kielégített ahogy itt sokak csak vágynak rá 😂!
júl. 15. 23:14
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Én csak azt bánom, hogy az ilyeneknek van gyerekük :/ az is ezt a mintát látja... Nagy a valószínűsége, hogy ha felnő, ő sem lesz jobb. Vagy tanul a hibákból, de hát valljuk be, nem az a gyakoribb.
júl. 16. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ennyire mindegy, csak ne legyünk egyedül?"


Csak nekem furcsa, hogy ezt te kérdezed, aki egy kisgyerekes családapával jártál össze szexelni?


"Engem legalább volt aki rendesen kielégített ahogy itt sokak csak vágynak rá 😂!"


Azzal a farkával, ami előtted egy olyan nőben járt, akiből más más férfiak spermája csordogált. És gondolom, a szádba is vetted.


Basszus, azért nem biztos, hogy erre annyira büszke lennék a helyedben! 😱

júl. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező lerí rólad, hogy sóvárogsz a pasi után. Megtudtad a napokban, hogy egy görény??? Mert amikor téged gyúrt miközben pici gyereke volt mással akkor nem tűnt fel?

Szerintem csak savanyú a szőlő.

júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
50%

#6 "Azzal a farkával, ami előtted egy olyan nőben járt..."

Nem biztos, lehet hogy a másik farkával. :D

júl. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy hogy élik az életüket, és ha nekik így jó, legyen, senkit nem érint. A gyerek szempontjából más kérdés, de gondolom nem előtte történnek a dolgok.

Az már viszont inkább kérdés, hogy te mondod rájuk, hogy milyen emberek, ellenben hiába takarózol azzal hogy akkor éppen nem voltak együtt, mégis lefeküdtél egy házas emberrel. Plusz az asszonyka valószínűleg akkor is volt mással, és te mégis így is összefeküdtél a pasival.

Tudod mások szemében a szálkát is észrevesszük, a sajátunkban a gerendát sem.

júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!