Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már hogy erotikus álmod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már hogy erotikus álmod volt, de nem azzal aki mellett aludtál? Milyen érzés utána felébredni aki mellett aludtál? Mit mondasz ha megkérdezi, hogy mit álmodtál?

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Semmit se mondanék.

Sose álmodok a saját életemmel szóval nem túl meglepő ha nincs benne

2023. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt ilyen.

Azt mondtam nem emlékszem mit álmodtam

2023. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, elmondtam, hogy mit álmodtam.
2023. jan. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen nem kell neki nagy feneket keríteni.
2023. jan. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen volt és egy fiatal lánnyról álmodtam és persze felizgulva ébredtem ,és reggeli szex lett belőle.
2023. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Bár allítólag az álmok által üzen a tudatalattid, elfolytott vágyaid stb. Nem is kérdezte a párom, csak elmeséltem neki, hogy "tudod milyen hülyeséget álmodtam...". Ő is álmodott már olyat, h más nővel volt, elmondta es nem történt semmi. Ezt nem lehet befolyásolni.
2023. jan. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én álmodtam már mással, az a másik kérdezte tőlem, hogy jól aludtam-e, mit álmodtam, és neki mondtam el, hogy vele álmodtam.
2023. jan. 10. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!