Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Köztetek van olyan aki volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Köztetek van olyan aki volt rosszlányokon prostinál úgy hogy mellette van párja? És utána megbánta a dolgot? És ha igen miért? Illetve hogy tudta,megállni hogy a párja észre vegye hogy kellemetlenül érzi magát?

Figyelt kérdés

2022. okt. 12. 18:17
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
64%
Tipp: ne prostihoz menjetek hanem swingerbe. Ugyanannyi (vagy olcsóbb) lesz és még kaja-pia is van, ha ott összejön a story azt élvezetből teszik nem a zsetonodért. Sőt akár a párod is jól érezheti magát 😂
2022. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
86%
Voltam már prostinál, és megbántam hogy van párom. :))
2022. okt. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
68%
Dehogy bántam meg. Sőt teljesen rászoktam. Eredetileg csak kíváncsiságból mentem el, mert a kollégáim is mind jártak, és tudjátok, nem akartam kimaradni. Aztán ez rendszeressé vált. Évekig csináltam.
2022. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
72%

Dehogy bántam meg, miről beszélsz? :D


Diszkréten intézem a dolgot. Sosem viszek haza vagy nyilvános helyre prostit. Mindig van megfelelő fedősztorim (nem mintha elszámolnék az időmmel), alaposan tisztálkodom az esemény után. Általában üzleti utakon kettyintem meg a ribiket, amikor több napig nem vagyok otthon.


Nem csak magyar prostiknál voltam, de azért a magyarok között vannak mégiscsak a legjobbak. Kizárólag a csehek vannak velük pariban.

2022. okt. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
68%

Nem bántam meg soha. Amit nem adtak meg, azt megadta fizetős. Pl anális szex.

Érzelem nincs prosti iránt, jót dugni megyek természetesen gumiban.

Fürdőben meg mindenhol van illatsemleges tusfürdő utána.


Barátnőre nem erőltetem rá azt amit nem szeretne megoldom így.

2022. okt. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
73%

Detto, sokszor voltam, sose bantam, max ha lehuzos ribi volt, de az ember egy ido utan tapasztaladbol tudja szurni ezeket.

Ahogy elottem is irtak nem erzelegni megy az ember, hanem egy jot dugni, valtozatossag plusz olyan dolgok amit otthon nem kapsz meg.

Attol hogy otthon eszed az asszony foztjet es elmesz a tudta nelkul etterembe nem erzed szarul magad.


Ha meg valaki lelkileg nem tudja ezt a helyen kezelni akkor inkabb ne menjen, vagy ha olyan a szitu hagyja ott a rossz kapcsolatat.

2022. okt. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
70%
Voltampárszir, csak a pénzt sajnálom mindig, nincs bűntudat mert csak érzelem nélküli szex.
2022. nov. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
73%
Voltam többször is, nem bántam meg. 1-2 éve már nem voltam, de hamarosan lehet, újra megyek.
2022. nov. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
69%
Dettó, én is voltam már, nem bántam meg. Szeretőt tartani, meg szextárskeresőzni macera, nagy a lebukás veszélye. A prostinak nem kell hallgatni a hülyeségeit, az van amit te akarsz, úgy ahogy te akarod és szinte 0 a lebukás esélye. Ahogy séf bácsi mondta: "A prostinak nem azért fizetsz, hogy lefeküdjön veled, hanem azért, hogy utána elhúzzon."
2022. dec. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
61%
Én sose fizettem prostiért, engem vhogy derogál. Inkább elköltöm a nőre a többszörösét, de “felszedem” és vonzalomból jön el velem. Imádom a meghódítás tényét, az a vadász ösztön és nem csak a dugás….
2022. dec. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!