Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan oldottátok meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldottátok meg a minden téren tökéletes házasságot amiben nem éppen jó a szex? Pasi vagyok

Figyelt kérdés

Amíg el nem vettem feleségül minden fasza volt de utánna egyre inkább csökkent és csökkent a mennyiség, aztán ha én nem, akkor ő sem kezdeményezik.

Nekem is kellene hogy érezzem hogy rám van gerjedve hiszen nekem is jol esne érezni hogy rám van indulva. Ha rá megyek heti 1x vagy 2x persze nem nagyon ellenkezik de akkor sem viszi túlzásba csak csináljuk, élvez 2x-3x aztán szia ..akkor lesz legközelebb szex ha én megint kezdeményezek. Meg beszélni nem igazán tudtam vele, felkínáltam minden megoldást, felvetettem minden létező problémát a megcsalástól a csináljak e másképp bármit is a szexben vagy a kapcsolatunkban, van e bármi amit megbeszélne, van e szexuális vágya mert legyen bármi csinálhatjuk, estleg van e valaki a képben. (ezt 1 hónapig minden irányból ellenőriztem mert nah..mire gondoljak ha nincs magyarázat, de nem hűtlen) Unom hogy mindig kezdeményeznem kell,ha nem akkor 1 hónapig sincs szex. 24 évesen még ne legyen már ilyen gondja, főleg hogy én megoldani próbálom de lepergek róla. Prüdebb lett és ítélkezik néha mások felett.Pofákat vág ha valakiről valami extrábbat hall, ilyen hogy esetleg egy önzetlen orál ha már kedve nincs..kizárt. Ha mondom csinálja..

Bár nem a lelkes hozzá állással, aztán már azt sem mondom, nekem így nem kell ha nem jön önmagától miközben én azért levázoltam az igényeimet. 6éves kapcsolatunkban nincs normális intimitás, szorongok ha szextémába keveredek véletlen és kb azonnal le is zárom mert a gyomrom görcsbe rándúl.. és a legidegesítőbb hogy nem tudom mi a probléma.. Ezen kívül egy stressz és feszültségektől teljesen mentes kapcsolatban elünk első percől.Nincs balhé, nincs egymás terrorizálása se semmi. A broki ki van, biztos nem itt kapok megoldást hiszen ki tudhatná önmagán kívül hogy mi a gond, de legalább kiírtam magamból.



júl. 15. 17:22
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően te most azért nyafogsz mert a házasság egyik legfontosabb tényezője a kompromisszum és az elfogadás tekintetében nem erre számítottál. Annyit hozzá kell tenni, hogy erről bilógiailag nem tehetsz mivel a férfinak természetéből adódóan ki kell ürülne ellenkező esetben rengeteg mellékhatás lép fel többek között frusztráció, ingerlékenység, prosztata problémák, hererák akár. A nőkek fel kell fognia, hogy akár mennyire is számára nem elfogadott bizony mindenkinek jobb ha idő közönként rászánja magát arra, hogy leszopja a férjét van az a lealacsonyító mondás a férfiakra, hogy teli has üres zacskó amin okkal fel lehetnénk háborodva, de az a bü.ös nagy igazság, hogy így működik a férfi. Folytatom.
júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
24%

10

Minden férfi szeretne így élni, de ez a fiatalság és nem a felnőtt kor. Ma a média, reklámok mind azt súlykolják élvezd az életet, élvezd a szabadságot, kényeztesd magad egzotikus nyaralásokkal, divat cikkekkel, válts menőbb munkahelyre, cseréld le az autódat, motorodat stb. Ez mind szembe megy a klasszikus házassággal, senki nem mondta, hogy a házasság és a gyerekek csupa öröm, sőt szinte csak szívás, de amikor felnőtté válik az ember, értékrendje megérett rá, rendben van magával pszichológiailag akkor családot alapít és lemond magáról. Ez van. De aki megteremti az ehhez szükséges anyagiakat fényévekkel jobban él mint elődeint, a magad fajtátokkal mindig az a baj megrekedtek az önző, kényelmes gyerekkorban.

júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindazonáltal korábban okoskodott itt valaki, hogy ha a szex nem szuper egy házasságban akkor az egy szar, el kell válni. Lehet olyan párkapcsolatban élni amiről csak álmodnátok amellett, hogy a szex nem teljes. Az itt lévő emberek túlnyomó többségének a szex a legfontosabb az életében amíg ti itt írogattok addig az emberek dolgoznak, gyereket etetnek, tanítanak vagy éppen embereket látnak el hivatásukból kifolyólag. A nőknél gyakori, hogy a szex háttérbe szorul és a legritkább esetben fog pozitívan változni. A legkönnyebb út a megcsalás ez csak akkor vall szar emberre ha amúgy a boldog párkapcsolatban ez titokban zajlik. Más eset az ha a nő ami elég gyakori elhízik mint a sertés és fel van háborodva, hogy a férfinak másokra áll a farka.
júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Elég vagy neki? Gyerek van már?


Itt az a legnagyobb baj, hogy nem akarja megoldani, az meg nem vágy ha megbeszéli az ember hogy ma este dugunk? A jó szex spontán jön és ez hiányzik nálatok, így férfiként sem lehet kielégülni, testileg lehet, lelkileg nem. Sajnálom az eseted de a nők összeköltözésig, házasságik megadnak mindent, utána megkaptak, csökken a vágy, a férfi pedig hoppon marad hogy nem ezt kérte. Jól teszed hogy próbálod megoldani de egyedül kevés vagy. Próbálj spontán szexet generálni, ha nincs vágy akkor előbb utóbb úgyis megcsalod vagy belefásulsz és elfogadod a sorsod.

júl. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2-ről rengetegen csak álmodnak.....
júl. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nincs gyerek, elég vagyok neki.
júl. 17. 14:04
 17/18 anonim ***** válasza:
Akarki akarmit ir, ilyen fiatalon a kapcsolat fundamentuma, alapja, cementje, sava borsa a jo szex. Ha nem jo elobb utobb vki felrenez
júl. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kérdező,


Legalább te kívánod a párodat.


Nekem is az van, hogy végre van egy megbízható női párom aki végre nem pénzéhes, nem ebben mér mindent, ha megbeszéljük, hogy 6-kor találkozunk akkor 6kor találkozunk , házias, de pl én is főzök és a takarítást is beosztjuk amivel nincsen semmi bajom.


A gond az, hogy nem kívánom őt mint nőt. Viszont akiket kívántam azok mind kiszámíthatatlanok, megbízhatatlanok és pénzéhesek voltak.


Gyerek nálunk sincs. Nagyon hiányzik a jó szex és, hogy kívánjam a páromat.


Engem a nők kiszámíthatatlansága és hangulatingadozása tántorít el a váltástól.


Jó a kapcsolatunk, de ez a rész nagyon hiányzik. Viszont ha lenne valaki akit kívánnék és jó lenne a szex ott meg semmi garancia nem lenne, hogy hosszú távon is megbízható, kiszámítható lenne.


Sok nő úgy működik ha 2x nem azt mondod amit ő hallani akar akkor vége. Kivéve, ha milliárdos vagy mert akkor jóval türelmesebbek lesznek..

júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!