Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kismamák és párjaik! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismamák és párjaik! Ti mennyi ideig tudtátok/akartátok/bírtátok a szexet terhesség alatt?És hogyan oldottátok meg hogy mindenkinek jó legyen?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 20 hetes, és a páromat szerintem már feszélyezi a baba, de nem szeretném hogy megcsaljon, meg hát én is igényelném még.

2023. okt. 31. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó pár hét kivételével végig szexeltünk. Akkor meg volt nyalakodás meg cumi.
2023. okt. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó napokig,mindketten jobban akartuk.A legszebb időszak volt.
2023. okt. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi végig csináltuk gond nélkül.
2023. okt. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
Én abszolút nem kívántam a terhesség eleje óta, de persze egy ideig benne voltam a dologban. 27hetesen volt egy vérzés, akkor pár hétig visszafogtuk magunkat, kb 33hetesen mondta a doki, hogy nyugodtan lehet, de már annyira nehéz mozogni a pocakkal, illetve annyira kifáraszt a nagyobb gyerek napközben, hogy örülök ha élek altatás után. Ellenben van kezem, szám, azzal sokminden megoldható, hogy a férjem ne szenvedjen hiányt. Bár ha emiatt csalna meg, ott nagyobb bajok vannak.
2023. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk végig ment a szex, kevesebb mint előtte, de pótoltam szájjal amikor csak tudtam.
2023. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Én már az első trimesztertől nem kívántam, ráadásul akkor egyik aktus után volt egy vérzés is, amitől nagyon megijedtem. Akkor próbáltam orállal, de párom nem nagyon szereti. Ekkor engedtem az anált, azzal nem ártunk a babának. Utána hiába mondta a doki hogy már lehet, továbbra se kívántam, fájt, és folyamatosan rémképeim voltak hogy nyitva a mehszáj vagy valami, úgyhogy maradtunk az análnál, az mégha kellemetlen is, legalább nem fáj.
2023. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Konkrétan az utolsó napig
2023. okt. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

27. Hét után nekünk tilos volt

38 . Héten szültem

Gyakorlatilag falat kapartam

De szopni szoptam

2023. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem ettől fog megcsalni, ha meg fog...
2023. okt. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első émelygős időszakot leszámítva az utolsó napig, mindegyik gyerkőcnél. Én rettenetesen kívánós voltam, simán igényeltem napi 3-4 menetet, mondtam is a férjemnek hogy tárazzon ki, mert utána jönnek az ínséges idők...


Misszionáriusban is ment nekünk, meg sokszor hátulról, semmi gondunk nem volt szerencsére, mondjuk nekem relatíve kicsi hasam volt végig.


Inkább a kisbabás időszak volt nálunk a nehezebb, ott hosszú hónapokig a hideg is kirázott ha csak rágondoltam a szexre, de nem csak az aktus, még az orál vagy kézzel izgatás sem ment, szóval arra is érdemes rákészülni lélekben, hogy nem tudhatod előre, hogyan fogsz működni.

2023. okt. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!