Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan oldottátok meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldottátok meg a minden téren tökéletes házasságot amiben nem éppen jó a szex? Pasi vagyok

Figyelt kérdés

Amíg el nem vettem feleségül minden fasza volt de utánna egyre inkább csökkent és csökkent a mennyiség, aztán ha én nem, akkor ő sem kezdeményezik.

Nekem is kellene hogy érezzem hogy rám van gerjedve hiszen nekem is jol esne érezni hogy rám van indulva. Ha rá megyek heti 1x vagy 2x persze nem nagyon ellenkezik de akkor sem viszi túlzásba csak csináljuk, élvez 2x-3x aztán szia ..akkor lesz legközelebb szex ha én megint kezdeményezek. Meg beszélni nem igazán tudtam vele, felkínáltam minden megoldást, felvetettem minden létező problémát a megcsalástól a csináljak e másképp bármit is a szexben vagy a kapcsolatunkban, van e bármi amit megbeszélne, van e szexuális vágya mert legyen bármi csinálhatjuk, estleg van e valaki a képben. (ezt 1 hónapig minden irányból ellenőriztem mert nah..mire gondoljak ha nincs magyarázat, de nem hűtlen) Unom hogy mindig kezdeményeznem kell,ha nem akkor 1 hónapig sincs szex. 24 évesen még ne legyen már ilyen gondja, főleg hogy én megoldani próbálom de lepergek róla. Prüdebb lett és ítélkezik néha mások felett.Pofákat vág ha valakiről valami extrábbat hall, ilyen hogy esetleg egy önzetlen orál ha már kedve nincs..kizárt. Ha mondom csinálja..

Bár nem a lelkes hozzá állással, aztán már azt sem mondom, nekem így nem kell ha nem jön önmagától miközben én azért levázoltam az igényeimet. 6éves kapcsolatunkban nincs normális intimitás, szorongok ha szextémába keveredek véletlen és kb azonnal le is zárom mert a gyomrom görcsbe rándúl.. és a legidegesítőbb hogy nem tudom mi a probléma.. Ezen kívül egy stressz és feszültségektől teljesen mentes kapcsolatban elünk első percől.Nincs balhé, nincs egymás terrorizálása se semmi. A broki ki van, biztos nem itt kapok megoldást hiszen ki tudhatná önmagán kívül hogy mi a gond, de legalább kiírtam magamból.



júl. 15. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
30%
Hagyom, h dugja más is. Nem tudom kielegiteni már. Azóta minden oké.
júl. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy minden téren tökéletes házasság.
júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Suetonius ***** válasza:
100%
Én nem hinném hogy van mindem téren tökéletes házasság.
júl. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Ezt az írást (szó szerint így) én negyven évvel ezelótt írtam volna, azzal a kiegészítéssel, hogy vannak közös gyerekeink is és jó körülmények között élünk.
júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%

#5

A megoldás szerintem egy párterápia vagy el kell köszönni egymástól.

Ez a kapcsolat sajnos kihült, nem javítható.

júl. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos a te problémád, nálunk ugyan ez csak van két gyerek, de olyan párkapcsolatunk van amiről az itt lévő fiatal okoskák akik most osztják az észt nem valószínű, hogy valaha részük lesz. A lényeg, hogy a nők jelentős részénél a libidó csökken, a szexnél sok minden fontosabb lesz. A férfi másképp működik, nálam 36 évesen egy, hogy is mdrasztikus
júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
libidó növekedés volt, soha nem voltam ennyire kanos mint azután. Minden szuper, de sajnos akár mennyire is szeretnél ezen változtatni nem nagyon fogsz sikerrel járni csak rosszabb lesz.
júl. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad, van gyerkőc?

Mert azért 24 évesen ha minden frankó, nem így kellene egy fiatal párnak élni.

ÉS ami a legnagyobb baj,a párod ahogy leirtad, nem is akarja, hogy jobb legyen.

júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Minden egyes kapcsolatban, házasságban ez van pár év után!
júl. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Na ezért nem nősültem meg soha. Viszont volt 6 sokéves együttélésem, gyönyörű lányokkal, nőkkel, végig forró, erotikus hangulatú életvitellel. Amikor jött a kihülés, akkor szétmentünk szépen csendben. Anyázás, cirkuszok nélkül. Gyerek-család stb re nem vágytam soha.
júl. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!