Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, élvezitek vagy felizga...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, élvezitek vagy felizgat ha csikiznek titeket?

Figyelt kérdés

Bármely testrészeteken, játékosan vagy keményen, szereti valaki vagy élvezi ha csikiznek titeket?

Esetleg ha kikötözve csikiznének belemennétek?



júl. 14. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem
júl. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Párom szokta az oldalamat meg a hátamat cirógatni, simogatni amikor nincsen rajtam felső, és ágyban vagy a kanapén fekszünk. Tudja, hogy csikiz, de viszont 10-ből 8x felizgulok tőle. De ez nem olyan csikis érzés, mint amikor direktbe megcsikiznek, hanem kellemes, jó érzés. Máshol viszont utálom ha csikiznek.

N

júl. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Igen, főleg ha a puncimnál csikiz a párom, azt nagyon imádom.. 😁 Ruhán keresztül, vagy meztelenül. Többször csinált ilyet nekem a párom és volt, hogy egymás után háromszor is elélveztem tőle. Nagyon beindultam tőle. 23/L
júl. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon élvezném.

Főleg ha ki lennék kötözve, lábaim szétfeszítve, a csiklómat csikizve, ingerelve.

júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Belemennék, élvezném. Kikötözve, kifeszítve, és főleg talpon.
júl. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!