Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ! Ti szeretitek ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ! Ti szeretitek ezt csinálni? Élvezitek?

Figyelt kérdés
Ti szerettek szopni? Az milyen érzés? Teljesen tudjátok kontrollálni mikor kell megállni, és mikor lesz vége a pasinak?

jún. 11. 13:11
A kérdező szavazást indított:
igen nagyon
igen mert örömet okozok vele
igen mert viszonozzák
nem
36 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%
Szeretem. Nem csak a férfi élvezetéért. Hogy mikor lesz vége, azt akkor érzem jol, ha ismerem őt. Kalandnál ér meglepetés.
jún. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen, én szeretem. Jobban, mint a dugást.
jún. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jogos köszönöm a válaszod ! Milyen idős vagy? Én 48f
jún. 11. 13:17
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Igen, élvezem csinálni és látni a párom reakcióit nagyon izgató tud lenni. Elég jól lehet érezni, hogy mikor lesz vége, bár egyszer-kétszer volt, hogy meglepett a barátom.
jún. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

Nem szeretem csinálni, pláne nem élvezem.

Azért csinálom mert muszáj. Meg mert a párom élvezi.

jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Minek kellene megállni közben? Ha szopok, akkor a férfi orgazmus a cél, le is nyelvem, nem szoktam megállni.
jún. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Akkor csinálom, ha előtte ki lettem nyalva.

Az nekem úgy teljes.

Szeretem így csinálni, de a g€cit a számban nem szeretem, és nem is vagyok köteles engedni. Nem is vagyok rákényszerítve.

És nem csinálom végig, mert szexxel szoktuk befejezni.

jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szeretek szopni, nagyon nedves leszek tőle, nem tudom, miért. A végén lenyelni a legjobb, arcra kizárt az élvezés nálam.
jún. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Élvezem csinálni
jún. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretek szopni. Nagyon felizgulok közben, szeretem ha közben simogatja a partner a puncim. Azt is szeretem ha a számba élvez.
jún. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!