Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ! Ti szeretitek ezt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ! Ti szeretitek ezt csinálni? Élvezitek?

Figyelt kérdés
Ti szerettek szopni? Az milyen érzés? Teljesen tudjátok kontrollálni mikor kell megállni, és mikor lesz vége a pasinak?

jún. 11. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó.

Amikor lüktet a pénisz a számba, és egyszer csak "felrobban."

Sajnálom a férfiakat, mert szerintem sokkal jobb mint a nyalás.

jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolóval egyetértek teljesen. Szerintem is sokkal jobb csinálni, intenzívebb érzés, mint a nyalás. És igen, ha nem is a legelső alkalommal, de meg lehet tanulni, hogyan kell irányítani közben. Egy kis tapasztalattal simán lehet érezni, a pasi hogyan áll éppen, mikor közeledik a csúcshoz. Ilyenkor lassítasz picit, hogy ne legyen túl hamar vége, ha még szeretnéd csinálni neki. De persze a legjobb rész nőként is az, amikor a pasi már nem bírja tovább, és jön.
jún. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 SheLa ***** válasza:
100%
Igen szeretek. Szerintem majdnem minden nő szeret.
jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Persze így még faxal a számban is én vagyok a fönök.
jún. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék itt hány darab női válasz lehet valójában :D ...és hány darab privát üzenet ment a válaszolóknak ... Pasi vagyok ne írjatok rám álló kardos állatok xd
júl. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!