Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csillapítható a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csillapítható a szexuális vágy?

Figyelt kérdés

Szóval a kontextus, hogy 19 éves lány vagyok, szűz. Aki nekem tetszik, annak én nem tetszem, más meg nem nagyon van a láthatáron. Komoly kapcsolatot szeretnék, de már iszonyatosan kivagyok “szexuálisan”. Szinte tök normálisan rám néz egy pasi, és én beindulok…😓 Állandóan ilyeneken fantáziálok, meg álmodok, de már nagyon zavar. A srác aki tetszik állandó vendég az agyamban. Nagyon kellemetlen.😅

Mielőtt ezt írnátok, szoktam masztizni, de semmit nem segít, csak még jobban kívánom, hogy pasival legyek.

Tisztességes nők, akiknek nem volt szexkalandjuk, se egyéjszakás, se semmi ilyen, ti hogyan bírtátok ki? Mi a praktika erre?😅 Csomóan élnek szex nélkül, valami kell legyen…🙈

Már szörnyen zavar a dolog, és szégyellem.



júl. 12. 21:10
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
66%
Ismerkedni kell, pl interneten én még a családommal, élek meg tudnák nekem végem lenne szóval addig várok amíg el nem költözök és ismerkedni fogok csak sajnos sok az olyan férfi aki nem hűséges bunkó illetve a szexben állat.
júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
8%
Hány éves vagy?
júl. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
69%
Ezen nem segít semmi,keress mást!
júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
41%
Csináld popsiba és a szüzességedet hagyd meg az álompasinak aki szíved szerelme lesz.
júl. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
93%

a, szenvedsz tovább

b, ismerkedsz másokkal

júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
40%
De mehetsz csajként csajhoz egy kis masszázsra is. Az csak némi pénz vagy az sem
júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
41%
Felháborító hogy,ilyenre biztatod.
júl. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
20%
Rámírsz azt kinyallak.
júl. 13. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
9%

Pl ne engedd az ágyadba... Közeledbe, ha nem akar tőled semmit... Legyen tartásod.


A maszturbáció orgazmus nélkül persze, hogy nem elég.


Ha pedig hormonálisan kémiai reakciót vált ki belőled valaki ez van. Hormonszabályzás pedig nem egyszerű, főleg gyógyszerek nélkül. Az más ha tudatoddal olyan ellenvágyakat, gondolatokat gerjesztesz, amik más fajta hormonokat aktiválnak és csökken a libidód.


Erre kevesen képesek.


Így marad a tartás vagy beadod a derekadat. Te dolgod.


Hiperszexuálisként is van tartásom és csakis párkapcsolaton belül jöhet nálam szóba a szex.

Átlag napi 5 maszti van rendszeresen. Mindegy, hogy van-e párom vagy sem.

júl. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Esetleg vegyél egy segédeszközt addig, amíg nem találsz mást:)
júl. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!