Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan csillapítható a szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csillapítható a szexuális vágy?

Figyelt kérdés

Szóval a kontextus, hogy 19 éves lány vagyok, szűz. Aki nekem tetszik, annak én nem tetszem, más meg nem nagyon van a láthatáron. Komoly kapcsolatot szeretnék, de már iszonyatosan kivagyok “szexuálisan”. Szinte tök normálisan rám néz egy pasi, és én beindulok…😓 Állandóan ilyeneken fantáziálok, meg álmodok, de már nagyon zavar. A srác aki tetszik állandó vendég az agyamban. Nagyon kellemetlen.😅

Mielőtt ezt írnátok, szoktam masztizni, de semmit nem segít, csak még jobban kívánom, hogy pasival legyek.

Tisztességes nők, akiknek nem volt szexkalandjuk, se egyéjszakás, se semmi ilyen, ti hogyan bírtátok ki? Mi a praktika erre?😅 Csomóan élnek szex nélkül, valami kell legyen…🙈

Már szörnyen zavar a dolog, és szégyellem.



júl. 12. 21:10
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
1%
Szűz vagy és a srác állandó vendég az ágyadban? Kicsit ellenmondásos.
júl. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
#1 azt írtam, hogy az agyamban, vagyis akkor a fantáziámban. Egyébként egyáltalán nem tetszem neki.🙂
júl. 12. 21:19
 3/32 anonim ***** válasza:
51%
Értem, félreolvastam.
júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
33%
Miből gondolod? kérdező.
júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
#4 pontosan mire érted? Arra, hogy a pasinak nem tetszem? Megmondta (mikor még szingli volt), és mostmár amúgy barátnője is van.
júl. 12. 21:22
 6/32 anonim ***** válasza:
67%
Igen arra értettem.
júl. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
52%
Nincs más aki, tetszik neked? mert egy embernek több ember tetszhet.
júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
45%
Egy pasira van szükséged, aki megadja amire vágysz.
júl. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
A fiútól meg, nem volt szép dolog ezt mondani neked.
júl. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Egy jó nagy farokkal, Béla. 🍆
júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!