Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők làthatatlanná válnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők làthatatlanná válnak a férfiak szemében, miután feleségek és anyák lesznek?

Figyelt kérdés

Kettő gyerekem van, férjemnek állítólag szexi és szép vagyok. Alapvetően kinézetre nem vàltoztam, maradtam ugyanolyan -vékony alkat mint szülés előtt… max a mellem és a hasamon a bőr sajnos megnyúlt.

30 éves vagyok, de mások szerint ennél fiatalabbnak nézek ki, mégsem érzem magam nőnek.

Nem más pasinak akarok tetszeni, ne értsetek félre, talán csak hiányzik az érzés, ami régen volt,



júl. 10. 23:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
De hogy merül ki hogy nem kapod meg? Nem lehet, hogy a gyerek vallással járó terhek őt is kiveszik? Te se erts félre, de magamon látom. A hátam közepére sem kívánom sokszor a szexet annyira fáradt vagyok. Persze fejben igen, meg tök jó lenne ha kb. Valaki kedves csak így kiverné, de hogy puncsoljak este. Ki van zárva. Van hogy a mondatban bealszom. Ez persze így nem jó minden párnak maga kell eldönteni hogy meddig és mi fér bele. Szóval beszélj vele.
júl. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Átmentél anyuka üzemmódba, az nem szexi.
júl. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Őnmagában ez kicsit sem zavarna senkit se, hogy családod van. Persze ha ott vannak a gyerekeid az azért elégé vágyromboló.

Lehet hogy tested is változott, de valoszinűleg inkább az, ahogy látod érzékled magad. Napi 24 orás családi elfoglaltság mellett tuti nem tud senki se dögös csaj lenni.

júl. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem válnak láthatatlanná egyáltalán, de egy kisgyerekes anyára azért messze nem úgy nyomulunk, hiszen az elutasítás valószínűsége nagyságrenddel magasabb, de ezt akár hívhatjuk tiszteletnek is, ha úgy jobban tetszik. :D
júl. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

A férfiak is pontosan ugyanúgy váltonak, mint a nők.

Ez a bizonyíték arra, hogy van Isten.

júl. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem jársz már olyan körökbe, ahol állandóan ment a flörtölés, azért érzed így.
júl. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem a kisgyerekes anyukák is tudnak kívánatosak lenni. Játszótéren, vagy az ovis csoporttársak anyukái között is sok csinos nő van. Csinosan kell öltözni és jönni fognak a férfi pillantások. Ha nőt keresnék, akkor biztos, hogy a kisgyerekes nők is szóba jönnének. A huszonéves lánykák már nem az eseteim. 39f
júl. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem ertem egesz pontosan a kerdezot. a ferje csinosnak es sexinek tartja ezek szerint gondolom kivanja is hiszen amit mond ezt igazolja. vagy a sex nem olyan jo es izgalmas mint amikor meg nem voltak gyerekeitek? lehet hogy lassu a felfogasom de esetleg az hianyzik hogy utanad futyuljenek az utcan vagy kiszoljanak egy autobol hogy de meg....nalak? vagy mire gondolsz konkretan?
júl. 12. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!