Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők làthatatlanná válnak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők làthatatlanná válnak a férfiak szemében, miután feleségek és anyák lesznek?

Figyelt kérdés

Kettő gyerekem van, férjemnek állítólag szexi és szép vagyok. Alapvetően kinézetre nem vàltoztam, maradtam ugyanolyan -vékony alkat mint szülés előtt… max a mellem és a hasamon a bőr sajnos megnyúlt.

30 éves vagyok, de mások szerint ennél fiatalabbnak nézek ki, mégsem érzem magam nőnek.

Nem más pasinak akarok tetszeni, ne értsetek félre, talán csak hiányzik az érzés, ami régen volt,



júl. 10. 23:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Nem lesznek láthatatlanok, ha jól tartja magát
júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem válik láthatatlanná, de nyilván vannak akik tiszteletben tartják, hogy anya és feleség vagy, ezért kevesebb és szolidabb bókokat engednek csak meg maguknak. Amúgy ha férjednek szexi és szép vagy, akkor pontosan mi a probléma? Azért nem érzed magad nőnek, mert mások nem hajtanak rád? Vagy nem néznek meg elegen az utcán? Esetleg flört hiányzik másokkal vagy csak apró dicséretek?
júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

A MILF betűszó ismerős?

Van még kérdés?

júl. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

A férjem azt mondja szexi vagyok, de nekem hiányzik, hogy valaki úgy kívánjon engem, mint amikor még ő kívánt a kapcsolatunk elején.

Az a gond, hogy alapból nem szeretnék mással lenni, de ez az érzés nagyon hiányzik

júl. 10. 23:08
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Aha, tehát arra vágysz, hogy - vagy a férjed, vagy egy ismeretlen - legyen megőrülve, megveszve érted, úgy kívánjon, úgy remegjen érted, mint alkoholista a tablettás borért? Itt biztos lesznek jelentkezők akik majd megvesznek érted xD
júl. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
90%
Szóval nem akarsz mással lenni, de egy random idegen legyen oda érted... Ahha, nagyon logikus
júl. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát kb igen, ja. Ez baj?
júl. 10. 23:21
 8/18 A kérdező kommentje:

Nem random idegen. Ez lehet a férjem is. De tőle nem kapom meg valószínű :(

Megcsalni nem szeretném, szóval maradok így ezekszerint…

júl. 10. 23:22
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

Bele kell tenned magad, ha valami hatást akarsz kiváltani.

Ha szürke vagy nem vesznek észre, nem néznek rád úgy, akkor sem, ha nincs gyereked.

júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hülye ötlet, de mi lenne ha szerepjáték szintjén eljátszanátok, hogy most ismerkedtetek meg? Mondjuk, hogy most van az első randitok, mindketten szépen kiöltözve - te valami baromi dögös ruciban - akár otthon leülni pohárka bor mellé és beszélgetni, mintha tényleg x. randi lenne, kérdezni a másiktól, flörtölgetni, emellett bevetni mindent amit tanultál a vágyairól, hogy a lehető legjobban felizgasd közben, viszont a lehető legtovább húzd az agyát, egészen addig amíg úgy meg nem kíván, hogy felrak az asztalra és úgy megdug, hogy be kell fognia a szádat, nehogy felébredjenek a gyerekek.

Jó na, csak egy kósza ötlet volt, lehet, hogy elég egy szexi ruhadarab is, vagy egy hosszabb előjáték. xD

júl. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!