Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális az ilyesmi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Travis83 kérdése:

Mennyire normális az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Egy 41 éves férfi vagyok. A párom szinte soha nem bújik hozzám egy kis huncutkodásra. Ritka eset. Mindig csak célozgatnom kell és kérnem. Gyakran csak kiveri nekem és ennyi. Orál szóba sem jöhet, hiába mondtam neki mennyire óriási a vágyam az orál után. Gyakorlatilag már szenvedek a vágytól. De a lényeg, hogy nekem gyakran van szükségem "űrítésre", legalább napi egyszer. Máskülönben rosszul is érzem magam. Kezd fájni a fejem, ugrál a vérnyomásom, depis kezdek lenni.


Sajnálatos módon, az esetek többségében saját magamnak vagyok kénytelen segíteni, mert már szinte megalázónak érzem kérni őt. Gyakran olyan arcot vág hozzá, mintha valami rabszolga munkára kényszeríteném.


Én úgy gondolom, ha valaki szereti a másikat, akkor neki örömet szerez, ha a párjának örömet tud szerezni. Sőt, arra törekszik! És itt most sok mindenre gondolok, nem csak a szexre és hasonlókra. Én is folyton eljárok vele olyan helyekre, ahova akkor sem mennék, ha fizetnének érte, de tudom, hogy neki örömet okoz és ily módon az én lelkem is örül.


Én is vágyom arra, hogy reggelente vagy este, néha szenvedélyesen odabújik hozzám. Volt már kapcsolatom, és nem volt ezzel probléma.


A kérdésem: velem van a baj? Esetleg túl nagyok az elvárásaim a páromat illetően? Mert esküszöm már nem tudom.



júl. 7. 16:46
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
71%
Ha nagyon jól össze illetek akkor csak a szex miatt nem szakítanék. Nem egyszerű olyat találni akivel nagyon jó a közös élet.
júl. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
75%
#29: Én szeretem a szexet és az esetek többségében nagyon jól működik a dolog. De van olyan időszak, amikor nem tudom miért, de nem kívánom mégsem, de tudom, hogy a férjem meg nagyon kívánja. És mivel szeretem a férjem, ilyenkor van a hagyom magam, mert tudom, hogy neki ez fontos. Ennyi, nem kell ezt túlkomplikálni, a kettő együtt is tud jól működni.
júl. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk azt én sem értem, hogy legalább miért nem hagyja magát a kérdező felesége, már ha tényleg szereti. Ez a minimum egy párkapcsolatban.
júl. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!