Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire normális az ilyesmi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Travis83 kérdése:

Mennyire normális az ilyesmi?

Figyelt kérdés

Egy 41 éves férfi vagyok. A párom szinte soha nem bújik hozzám egy kis huncutkodásra. Ritka eset. Mindig csak célozgatnom kell és kérnem. Gyakran csak kiveri nekem és ennyi. Orál szóba sem jöhet, hiába mondtam neki mennyire óriási a vágyam az orál után. Gyakorlatilag már szenvedek a vágytól. De a lényeg, hogy nekem gyakran van szükségem "űrítésre", legalább napi egyszer. Máskülönben rosszul is érzem magam. Kezd fájni a fejem, ugrál a vérnyomásom, depis kezdek lenni.


Sajnálatos módon, az esetek többségében saját magamnak vagyok kénytelen segíteni, mert már szinte megalázónak érzem kérni őt. Gyakran olyan arcot vág hozzá, mintha valami rabszolga munkára kényszeríteném.


Én úgy gondolom, ha valaki szereti a másikat, akkor neki örömet szerez, ha a párjának örömet tud szerezni. Sőt, arra törekszik! És itt most sok mindenre gondolok, nem csak a szexre és hasonlókra. Én is folyton eljárok vele olyan helyekre, ahova akkor sem mennék, ha fizetnének érte, de tudom, hogy neki örömet okoz és ily módon az én lelkem is örül.


Én is vágyom arra, hogy reggelente vagy este, néha szenvedélyesen odabújik hozzám. Volt már kapcsolatom, és nem volt ezzel probléma.


A kérdésem: velem van a baj? Esetleg túl nagyok az elvárásaim a páromat illetően? Mert esküszöm már nem tudom.



júl. 7. 16:46
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Ez sajnos teljesen reménytelen. És ebbe akartok gyereket?


Én ezt nem értem..

júl. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán nem normális. Én biztos nem maradnék ilyen kapcsolatban. Ha szeretjüj a másikat, akkor a testi kapcsolatot is kívánjuk vele. A te párod csak megjátsza hogy szeret.
júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, de miért vagy vele egyáltalán ezek után még mindíg?
júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
#22,23: Nem játssza meg, hogy szeret. Épp azért vagyok vele, mert minden már szuper!!!!
júl. 8. 13:29
 25/33 A kérdező kommentje:
#24: *minden más
júl. 8. 13:31
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

De a legfontosabb dolog meg nem, akkor hiába szuper a többi. Ha nincs szex, akkor semmi értelme egy párkapcsolatnak, bármi is legyen más, kivéve ha nem aszexuális mindkét fél. Amúgy meg ha tényleg szeretne, akkor hajlandó lenne a te igényeidet is figyelembe venni és szexelni veled. De mivel ezt nem teszi, ezért egyértelmű, hogy nem szeret. Ennek persze sok oka lehet, például a kérdező testalkata, stb.

Én ha szeretek valakit, akkor megpróbálok mindent megadni neki, amit szeret, különösen, ha az még pénzbe sem kerül. Ilyenkor legalább a hagyd magad, attól megnyugszik módszer működni szokott, ha más nem is, de ha még ez sincs, akkor tutira nem szeret.

De mi szuper például?

júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
79%

Én egyszerűen nem értem egyes nőket, hogy mi olyan nehéz néha szétteni a lábakat? Ha ez kell a páromnak, akkor megteszem, legfeljebb ha nem kívánom, akkor másra gondolok. Elvégre nem egy aidses hajléktalanról van szó, hanem a páromról. Mondjuk mi naponta szexelünk, de van úgy, hogy én annyira nem kívánom, de tudom, hogy a páromnak meg igénye van rá minden nap, ezért nem fogom elrontani a napját. Legföljebb olyankor kell egy kis sikosító még pluszban.

Érthetetlen, hogy mi olyan nagy probléma abban, hogy hagyja magát az ember. Nem kínzás az, nem lesz tőle semmi bajom.

júl. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

#26: Sok embernél pedig jó a szex, de minden más pedig nem és így vállással végződik a dolog, vagy csak folyton veszekednek. Én nem azt írtam, hogy nincs szex,csak azt, hogy én gyakrabban igénylem és örülnék, ha ezt jobban figyelembe venné, mert teljesen tisztában van vele.


Hogy mi a szuper? Mondtam, minden más. Pl nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Egyformán őrült a humorérzékünk és így rengeteget hülyülünk és nevetünk együtt. Az életfilozófiánk, a néztünk is rengeteg pontban egyezik. Jobban, mint más pároknál, legalábbis mint a túlnyomó többségüknél. Stb.

júl. 8. 16:36
 29/33 anonim ***** válasza:
35%

27. Na ez a nem normális felfogás. Ha nem hasonló az igény, ott kell hagyni.


"Széttenni a lábad"


Te biztosan ezt teszed, én folyamatosan kívánom a párom! Nagy árkülönbség! Amit te írsz, azzal aszexuális is lehet valaki, 0 igénnyel, mint a feleség!



Ezt nő írta? Nem hiszem el, jó ég...



24/N

júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:
#29: Na ehhez én is hozzászólnék. Az a baj, hogy magadból indulsz ki, pedig ahány ember annyi ház. Nem mindenki egyforma, és te ilyen vagy, amilyennek leírtad. Ez ok. Ám mi van akkor, ha valaki nem igényli olyan gyakran a szexet, mint a párja, de nagyon szeretik egymást. Akkor emiatt most szakítanak, vagy a nő "sztrájkja a lábát", mert szereti a férjét és ha ő pont nem is kívánja a szexet, de attól nem kell a párjának a rövidebbet húzni. Hiszen szeretik egymást és ha fizikait nem is, de lelki kielégülést még okozhat, ha jót tudnak tenni egymásnak. Ebben abszolút semmi kivetnivaló nincs. Az igaz szerelem és szeretet sokkal többről szól, mint a szex!
júl. 8. 18:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!