Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak izgulnak a női...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak izgulnak a női mellre,fenékre. De ezeknek mi a a férfi megfelelője? A nők melyik férfi testrészekre izgulnak?

Figyelt kérdés

Csak én vagyok ilyen tudatlan, csak én nem tudom?😅


illetve ha már a női mell/segg szexuális dolognak számít, ebben a tudatban is kirakják őket az utcán...érdekes🤔



júl. 7. 09:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
90%
Egy jó segg mindig vonzó
júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Engem ami izgat egy férfin, az az izmos bicepsz, mellizom, ehhez társuló feszes has.
júl. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

A mell másodlagos nemi jelleg, a fenék pedig még csak annak sem tekinthető.


Ha csakúgy a férfiakból indulok ki, akkor egy formás test (nem az izompacsirta, hanem az esztétikusan sportos alkatú), amin látni, ahogy megfeszülnek és ellazulnak az izmok. Sok férfinak nagyon szép kezei vannak. Mondjuk nekem a látvány önmagában nem elég ahhoz, hogy valóban felizguljak.

Ha a páromból indulok ki, akkor ugyanúgy megvan a teste és kezei iránti érdeklődés. Például gyakran járunk el úszni, és olyankor kifejezetten izgató látvány tud lenni, ahogy a hasizma, a vállai, karjai és lábai mozognak. Nagyon szeretem az arcát, különösen azt a csintalan tekintetét, pláne amikor mellé finoman megnyalja az ajkát (az ígéret, amit tartogat a gesztus). Illetve a haja is tetszik (hosszú és kicsit göndörkés), bár ez csak hozzátesz az összképhez.


A #2-es hozzászólásodra reagálva: nem tud minden férfi felizgatni, ahogy téged se tudna minden nő. Ha az adott emberen van is egy dolog, ami vonzó (például jó a teste), de emellett minden más taszít (csúnya arc, ostoba tekintet, büdösség, csakhogy néhány példát említsek), akkor az az egy-két vonzó dolog se fog már számítani.

júl. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
65%

Nyilván ha egy férfinak arányos, kisportolt teste van, az izgató.

A kerek fenék is bejön.

Amitől én be tudok indulni, ha ingben van, és ki van gombolva a felső gomb, és kilóg a pár szál szőr.

Most voltunk csapatépítőn, és a kolléga, aki mellém ült, úgy volt felöltözve. Amúgy nem szeretem a szőrös mellet, csak egy kicsit legyen rajta pár szál. Hát, én egész este le sem tudtam venni a szemem arról a pár szál szőrről. Amúgy szerintem pontosan tudják is ezt a férfiak, nem véletlenül nem gombolkodnak be.

júl. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
47%
Na mar ertem hogy pocakos pasi miert nem kell senkinek :))
júl. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
68%

#14 tényleg, most hogy mondod, engem az izgat, ha ingben vannak, de mondjuk melegük van már (vagy elegük) és nem tűrik be az inget, felgyűrik az ingujjat. :D nem tehetek róla, de az nagyon izgat, főleg ha magasról vesznek le valamit, felcsúszik az ing és látom az alhasukat. Na, arról én nem tudom levenni a tekintetem :D nekem pont a főnököm volt így legutóbb, és annyira nem is jön be, de ezzel megmozgatott valamit :D a feltűrt ingujj azért is tetszik, mert sok férfinak az alkarja, csuklója nagy és erős és így felhívja a figyelmet rá.


#4 voltam.

júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%
Nem értem, ha egy nő leírja, hogy mit talál szexinek egy pasin, miért pontozzátok le? Nem volt hasznos nektek? Vagy egyszerűen ez a testrész nektek ciki? Akkor már értem...
júl. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
38%
Én se értem, enyém a #16-os válasz és teljesen lepontozták. Miért? Szerintem semmi sértőt nem írtam...
júl. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a szép kifinomult nyakak a vállak, de megnézem a hajukat is.
júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
29%

A nok a seggre, vallra, hajra, meg buxara nedvesednek.

Nem feltetlen ebben a sorrendben…

júl. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!